Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kicsik a melleim. Mit tegyek?

Kicsik a melleim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es kicsik a melleim.....vannak velem egy idos baratnoim es nekik megfelelo:((mit tudok tenni ez ellen??
2009. jún. 23. 19:32
1 2
 11/17 anonim válasza:

Igazából most 16 évesen sokmindent nem tudsz tenni. Ennyi idősen nem plasztikáznak és szerintem nem fog akkorát nőni a fogamzásgátlótól, hogy jelentős legyen a változás. A többi "csodaszerben" nem hiszek.

Hasonló cipőben járok, csak nekem meg túl nagy...:( Én meg kisebbet szeretnék.

2009. jún. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egy volt szobatarsnomnek 17 evesen indult be a mellnoves, lehet te is kesobb ero tipus vagy.

Minden esetre nagyon fontos az egeszseges taplalkozas, valamilyenfele sport vegzes a test fejlodesehez.

Keruld a dohanyzast, alkoholt, drasztikus fogyokurakat, egeszsegtelen eteleket, ezek mind negativ befolyassal vannak a szervezet fejlodesere es egeszsegere.

Olvastam egy mellmasszazsrol, amelyikkel valamilyen szinten novelest is lehet elerni, de nekem kisse bonyolultnak tunik, nem artana megkerdezni egy masszirozo velemenyet. Bemasolom a linkeket:

[link]

[link]

Ezek nem arthatnak, ha helyesen, finoman figyelemesen es felelosen vannak vegezve.

2009. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen h segitessz:)egy kerdes........a masszirozas en magam is elvegezhetem?mivel nem szeretnem ha szuleim tudnanak arrol h nagyobbnak szeretnem a melleimet mert nem egyeznenek bele a masszasba.........lecci irj:)nagyon koszike:)
2009. jún. 24. 18:20
 14/17 anonim válasza:
Úgy vagy jó ahogy isten megteremtett :D
2009. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szivesen. :)

Igen, te is elvegezheted.

[link]

En is probaltam meg,viszont csak a kezeimet hasznaltam, nem ultem torok ulesbe. Nem voltam elegge kitarto. rovid ido utan abbahagytam, korulbelul 2 het utan, es el kell teljen legalabb egy honap, hogy eredmenye legyen. Hasznalj kozza masszazsolajat, peldaul geranium, ylang-ylang, levendula.

2009. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is kétségebe vagyok esve :/ 15 avgyok és az osztályomban mindenkinek nagyobb a cicije. azt mondják h terhesség alatt is nő :)
2009. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

No, én 27 éves vagyok már. Az én tapasztalataim:

1: Plasztikai műtét - nem próbáltam, de biztos hatásos :)

2: Fogamzásgátló - nem nőtt meg tőle

3: 12-3 KG hízás - hasra, combra ment, cici maradt

4: "Mellnövelő" tabletta, krém stb - ilyet sose mertem, szerintem hülyeség

5: hormon - szintén nem mertem, de mivel a bogyó sem használt, gondolom ez se használna

6: terhesség, szoptatás - a terhesség alatt nem változott a mérete, a szoptatás alatt viszont igen! Nemrég hagytam abba, és remélem, hogy ekkora marad. Hogy konkretizáljam, most belenőttem az A méretű kosárba, és nem hordok push-up-ot.

A legfontosabb sajnos valóban az, hogy fogadd el magad. (Nem könnyű, tudom!) Nekem a push-up segített, no meg egy pasi, akit nem zavar ilyesmi. (Amúgy ahány pasival eddig dolgom volt, egyik se tett semmilyen negatív megjegyzést emiatt, szóval abszolút van remény!)

2010. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!