Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok! Nektek melyik kép...

Lányok! Nektek melyik kép tetszik jobban? (before&after kép lent) 23/F

Figyelt kérdés

Igazából kicsit szokatlan a helyzet, kapom is a fura tekinteteket és a cinket a baráti körömből, amikor valakinek szóvá teszem, hogy fiú létemre, orrplasztikát szeretnék végeztetni. Nem arról van szó, hogy csúnyának érezném magam, vagy a porban levő önbecsülésemet kellene ezáltal kicsit ellensúlyozni, egyszerűen csak nem tetszik és kellemetlenül érint, ha megpillantom pl.: fotókon. Szemből nem is feltűnő, egész emberi, de profilból (főleg a jobból, mellékelt kép) viszont szerintem nagyon gázos (voltak már olyan elvetemült lányok akiknek, számomra érthetetlen módon tetszett és még meg is dicsérték, h milyen férfias, karakteres; exeket se zavarta). Természetesen a szüleim közt is megoszlanak a vélemények róla, többnyire ellenzik, de nyilván nekem a javamat akarják. Mivel azonban ők elfogultak (szüleinek saját gyerek mindig a legszebb...) ezért nem tekinthetem a véleményüket mérvadónak. Gondoltam inkább bedobom magam a mély vízbe :D, az én szavammal szembe szállhatnak, de az objektív szemlélők hadával nem. (Ezt mondom fateromnak is, hogy ő ne dumáljon, nem neki kell majd napról-napra mellettem ébrednie, metaforával élve :D)


Mivel nagyon durva orrsövényferdülésem is van és ez részben össze is függ az orrom struktúrájával, ezért gondoltam, hogy célszerű lenne a kombinált műtét (mivel a doki aki csinálja, családi barátunk egyben fül-orr-gégész is). A képeket egyébként maga a doki készítette a modellező programjával, nem én sufni tuningoltam össze photoshoppal :D.


Tehát kedves lányok várom szeretettel a véleményeteket, (hideget&meleget egyaránt) kritikát, trollkodást is! nem fogok megsértődni! Srácok is írhatnak természetesen, de lányokat tartottam szükségesnek kiemelni, mert ők vannak abban a privilegizált helyzetben, hogy életem párja az ő táborukból fog kikerülni :D.


Ez volna az: [link]


2012. máj. 12. 02:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jobb lenne.
2012. máj. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Én fiú vagyok de nekem is hasonló és majd én is szeretném valamikor megcsináltatni, szóval teljesen át érzem a problémád:D
2012. máj. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vészes ám az eredeti orrod, de te tudod, ha úgy érzed, ez tényleg nagyon zavar, és van rá anyagi kereted, lehetőséged és merszed, hogy bevállalj egy ilyen műtétet, akkor csináltasd meg:)

20l

2012. máj. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
A külalakja miatt nem, de az orrsövény miatt megműttetném magam a helyedben.
2012. máj. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
After,egyértelmű.
2012. máj. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz az eredeti. Sokkal eredetibb, karakteresebb. A másik valahogy kisfiúsabb, vagy jófiúsabb. Ha nagyon zavar, csináltasd meg, de ennyi szexepil szerintem mindenkinek kell.
2012. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
60%
SOkkal jobb az after! Ne hallgass arra, aki mást mond. Egy életed van, azt éld már le szép orral:D
2012. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%
eredeti.
2012. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az eredeti sokkal férfiasabb! Nekem már így profilból is jobban tetszik, a másik olyan kisfiús(szerintem). DE ha te így nem érzed jól magad a bőrödben, és keret is van rá, akkor szerintem csináltasd meg, sokkal magabiztosabb leszel. :)


Ám nagyon hasonlítas így profilból Éden Ádámra :D

2012. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

Vedd figyelembe azt ami a műtéttel jár.

Eddig akikkel bezséltem és megműtteték az orrukat, mind azt mondta bár ne vágott volna bele.

Hetekig, hónapokig fájt az orruk, valakinek ha jól értettem gennyedzett is, és sokszor lebetegedett miatta.

Benne van a pakliban az is ha nem sikerül, és vagy helyre lehet hozni vagy nem, de még annyi fájdalmat jelent. Az egyik ismerősömnek azt mondta a doki, ha megműtteti előfordulhat hogy elhal az orra (talán csak a hegye) mert amúgy is rossz a vérellátása.


A dokival beszéld meg a kockázatokat, ez egyedül a te döntésed, és arra hallgatsz akire akarsz.


Szerintem egy műtött orron mindig látszik ha műtött. nőknél kevésbé vagyunk erre szigorúak de egy műtott orrú férfi...

egyébként szerintem sincs gond az eredeti orroddal én szeretem a karakteres arcú férfiakat és nem a pisze orr teszi őket azzál.

2012. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!