Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok! Nektek melyik kép...

Lányok! Nektek melyik kép tetszik jobban? (before&after kép lent) 23/F

Figyelt kérdés

Igazából kicsit szokatlan a helyzet, kapom is a fura tekinteteket és a cinket a baráti körömből, amikor valakinek szóvá teszem, hogy fiú létemre, orrplasztikát szeretnék végeztetni. Nem arról van szó, hogy csúnyának érezném magam, vagy a porban levő önbecsülésemet kellene ezáltal kicsit ellensúlyozni, egyszerűen csak nem tetszik és kellemetlenül érint, ha megpillantom pl.: fotókon. Szemből nem is feltűnő, egész emberi, de profilból (főleg a jobból, mellékelt kép) viszont szerintem nagyon gázos (voltak már olyan elvetemült lányok akiknek, számomra érthetetlen módon tetszett és még meg is dicsérték, h milyen férfias, karakteres; exeket se zavarta). Természetesen a szüleim közt is megoszlanak a vélemények róla, többnyire ellenzik, de nyilván nekem a javamat akarják. Mivel azonban ők elfogultak (szüleinek saját gyerek mindig a legszebb...) ezért nem tekinthetem a véleményüket mérvadónak. Gondoltam inkább bedobom magam a mély vízbe :D, az én szavammal szembe szállhatnak, de az objektív szemlélők hadával nem. (Ezt mondom fateromnak is, hogy ő ne dumáljon, nem neki kell majd napról-napra mellettem ébrednie, metaforával élve :D)


Mivel nagyon durva orrsövényferdülésem is van és ez részben össze is függ az orrom struktúrájával, ezért gondoltam, hogy célszerű lenne a kombinált műtét (mivel a doki aki csinálja, családi barátunk egyben fül-orr-gégész is). A képeket egyébként maga a doki készítette a modellező programjával, nem én sufni tuningoltam össze photoshoppal :D.


Tehát kedves lányok várom szeretettel a véleményeteket, (hideget&meleget egyaránt) kritikát, trollkodást is! nem fogok megsértődni! Srácok is írhatnak természetesen, de lányokat tartottam szükségesnek kiemelni, mert ők vannak abban a privilegizált helyzetben, hogy életem párja az ő táborukból fog kikerülni :D.


Ez volna az: [link]


2012. máj. 12. 02:52
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
De én magam sem vagyok felszínes, materialista ember. aki a külseje alapján ítél meg másokat vagy (csak) ez alapján vonzódna valakihez. De az is hazugság, ha valaki azt állítja, hogy ez nem számít. De engem pl. taszít, ha valaki abból akar magának státuszt csinálni, tehát arra van el magától, hogy szép. Ez egyrészről relatív, másrészt ez egyike az Arisztotelészi szerencsejavaknak, olyan dogok amiket kaptunk, amik rajtunk kívül állnak, és ettől legyek elájulva, hogy jó géneket kapott a szüleitől, vagy bemákolt egy-két kromoszómát a mitózis során, anélkül, hogy bármit letett volna az asztalra? Csak fontosnak tartottam leírni, hogy engem nem ilyen ego-val összefüggő okok motiválnak, azt persze nem tagadom, hogy olyan szakmát választottam, ahol sok új/idegen emberrel fogok megismerkedni, akiknek az érdekeit képviselnem kell amihez a felkészültség mellett, fontos lesz/lehet a jó megjelenés, magabiztos fellépés is és kicsit mindig is maximalista voltam és azt az elvet vallom, hogy ami jó az miért nem lehetne még jobb, ez valóban közrejátszhat a döntésemben. Szóval ezért is kérdeztem, hogy mi a véleményetek.
2012. máj. 17. 11:01
 22/32 A kérdező kommentje:
*ne
2012. máj. 17. 11:03
 23/32 anonim ***** válasza:
És hogy döntöttél? :)
2012. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem fosztanám meg magam egy ilyesfajta férfias jellegzetességtől, de te tudod.
2012. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A második az már nekem lányos. Szerintem olyat csináltass, ami valamennyire őrzi az eredeti karakterét az orrodnak.
2012. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

A második nekem is túl lágy,nőies,vagy kisfiús.Nincs más megoldás?Egy kicsit lehetne az új férfiasabb,olyat nem lehet?

Egyébként egyem meg azt az értelmes,okos kis fejedet.Olyan szépen fogalmazol,mint a csuda!

2012. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Azért nem kellett túl sok mindent csinálni a képen ezt én is megtudtam volna oldani photoshoppal xD

Azt hittem a második képen csaj van... Nekem mindegy mit csinálsz az orroddal mindegyik jó.

2012. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
after
2012. máj. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

ne !!!

30 éves koroig semmi képpen ne, addig kialakul az életed, és szerintem ha akkor eléd tennék, ezt a jellegtelen kisfiús arcot, te sem választanád

De kellene szemből is fotó

(43N)

2012. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell ebből filozófiai problémát csinálni. Ha zavar, műtesd meg. Aki emiatt üres, hiú embernek tartana, azokkal ne foglalkozz. Ők azok, akik csak ilyen felszínesen ítélnek. Se több, se kevesebb nem leszel, csak szívesebben nézel majd tükörbe borotválkozás közben és nézed a fotóidat :)
2012. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!