Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kissé elálló füleim vannak....

Kissé elálló füleim vannak. Hol és kb menyniért vannak az ilyen kis szépséghibákat javító műtétek?

Figyelt kérdés
Zala megyében, vagy környékén érdekelne konkrét elérhetőség is. Kb mennyit kell fizeltni egy ilyen műtétre, h a füleim jobban simuljanak a fejemhez?

2012. máj. 17. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudok semmi konkrétat, de mintha az egyik ismerősömnek keszthelyen vagy hévízen csináltak volna mellplasztikát.
2012. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zalaegerszegen érdeklődhetsz a Z-Plasztika Kft-nél: Zalaegerszeg, Vörösmarty utca 23. De személyesen semmit nem tudok róluk!


Nekem Szombathelyen volt elálló fül műtétem, 2010-ben, dr. Sándor Imrénél. Vele maximálisan meg vagyok elégedve.

2012. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, a kft. telefonos elérhetősége lemaradt: 30/ 204 88 08
2012. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Debrecenben,Dr Molnar Csaba es kb. 200.000Ft es nem faaj:-))
2012. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!