Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Meg fog e nőni valaha a mellem?

Meg fog e nőni valaha a mellem?

Figyelt kérdés
19 éves leszek és kicsik a melleim (A méret, de B push up-ot hordok), és ezért nem érzem magam elég nőiesnek.A barátomnak így is tetszik,de én nem vok a melleimel elégedett. A legtöbb bnőmnek már szép nagy,még a tőlem fiatalabbaknak is. A plasztikai műtétre nincs pénzem, szedek fog. gátlót,de nem látok semmilyen változást, push upot hordok, de sztem nem az igazi. Legszívesebben kés alá feküdnék, ha tehetném, mert én nem tok várni :(
2009. júl. 14. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Még van rá esély, de nem sok, mert már 19 vagy. Szerintem fogadd el magad, ez a legjobb, amit tehetsz. Lehet, hogy szoptatás alatt fog ez változni, nekem nagyon sokat nőttek a melleim a szoptatástól és nem is mentek vissza eredeti méretükre utána sem. Van egy barátod, aki szeret, nem érdemes ezen görcsölnöd. Nézd, nekem meg olyan nagy a mellem (a szoptatás alatt lett ekkora), hogy nem is nagyon kapok rá melltartót, nehogy azt hidd, hogy az jobb, de el kell fogadni magunkat. Senki sem tökéletes. Ettől te még teljes életet tudsz élni, nem vagy beteg. Nem szabad telhetetlennek lenni.
2009. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha a barátodnak így tetszik akkor miért aggódsz?!

Nézzd meg van regeteg olyan híresség akinek kicsi a cicije és elégedett vele pl.Nicole Richie,Ashley Olsen,Lucy Liu stb.

2009. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segítettetek :) :)
2009. júl. 16. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen hasonló méretekkel rendelkeztem.szerettem volna nagyobbakat,de mikor szoptattam,rájöttem hogy nem akarok a nagymellüek táborába tartozni(két szám és két betüméretet nőttek)

Örülnék ha kicsi lenne de legalább feszes!!!!

2009. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én nekem kifejezetten nem tetzsenek a nagy mellü nők! Imádom a kis melleket, és rosszul vagyok, ha vkinek plasztikázva van! Persze ha nagyon megvan ereszkedve megértem, de ha csak a mérete miatt, azt nagyon megvetem! szerintem nem vagyok egyedül ezzel a kis mell imádattal, és hidd el semmivel sem vagy kevesebb emiatt!
2009. szept. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!