Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós pszichológus?

Depressziós pszichológus?

Figyelt kérdés

Nem tudom elérni őt, hol eltűnik, hol előkerül, hol válaszol, hol nem válaszol...és ezzel engem teljesen kikészít. Pedig ő a pszichológus, én a kliens (aki fizet).

Mit csináljak vele?


2011. máj. 3. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Rendezd le magadban a problémádat, ne fizess neki, felejtsd el.
2011. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
21%
Sajnos azok az emberek sem tökéletesek, akik próbálnak segíteni nekünk. Én személy szerint nem hiszek a pszichológiában. Olvasd el a Dianetika című könyvet. Azzal magadon is tudsz segíteni. :)
2011. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha szükséged van pszichológusra keress másikat!
2011. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

mindent csak szcientológiát ne xD


tényleg keress másikat.

2011. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Keress egy másikat...
2011. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mióta jársz hozzá? Nem beszéltél vele erről, hogy ezt mégis miért csinálja?

Nem lehet, hogy sok a munkája, és elfelejt néha válaszolni? Persze, nem azt mondom, hogy ez megengedhető.. de azért szerintem beszéld ezt meg vele!

2011. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
dolgodz fel magad a gondjaidat, ne pedig 10 ezreket dobáljál ki a smeminek ablakon...
2011. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ülések előtt tűnik el, és megbízhatatlan? Az furcsa.. ellenben, ha te hívogatod őt a megbeszélt találkozóitokon felül, hogy ennyi tapasztalatod van, akkor te sem lehetsz a kliensek gyöngye.
2011. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 homo ludensz ***** válasza:
Ha fizetős és téged elvállalt akkor a megadott időpontban fogadjon és a megszabott időben csak veled foglalkozzon.Ez a minimum. Képzeld el hogy elmegyek a magán rendelős fogorvosomhoz és ő keresztrejtvényt fejt vagy kutyát sétáltat. Nem olcsók ök egy átlagembernek tehát azért fizetsz hogy a szaktudásukkal a javadra legyenek.
2011. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem erről van szó! Nem hivogatom az ülések között, hanem időpontegyeztetés miatt "zavarom", és vagy nem veszi fel nem egyszer, vagy napokkal, hetekkel később válaszol. Így viszont lehetetlen vele időpontot egyeztetni.
2011. máj. 4. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!