Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz szeretnék...

Pszichológushoz szeretnék menni, mert nagy esélyt látok arra hogy depressziós vagyok. Egy-két kérdésemre adnátok választ?

Figyelt kérdés

Legjobb lenne ha a cipőmben járó emberek segítenének.

Bár még csak 16 éves vagyok úgy érzem, ami velem történik, nem normális és nem is "serdülőkor". Aki ezzel nem ért egyet, nyugodtan el is kattinthat a kérdésemről, köszönöm. Az okokat amiért azt hiszem, depressziós vagyok (vagy legalábbis valami olyasmi, mentális gondom lehet) nem kezdem el sorolni, mert rövidre szeretném fogni a kérdést. Azon gondolkozom hogy elmegyek egy pszichológushoz de lenne pár kérdésem effelől

1. Ha csak 16 vagyok de nem szeretném hogy anyáék megtudják, jártam orvosnál... lehetséges?

2. A helyes diagnózis felállításához beszélgetés alatt kerül sor, vagy mit kell még tenni?

3. Mennyibe fog ez nekem kb. kerülni?


Köszönöm előre is, 16/L


2011. dec. 6. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, titoktartási kötelezettsége van, de ha úgy látja, hogy családi problémák is lehetnek a háttérben, lehet javasolni fogja, hogy szülőkkel vagy legalább egyikükkel menj.

Beszélgetésen kívül teszteket, esetleg rajzokat is alkalmazhat.

Mehetsz államihoz, ami ingyenes, egyébként olyan 4-5 ezerre tippelek

2011. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel kiskorú vagy, nem tudok megfelelő tanácsot adni. Azt teheted, hogy orvos válaszol rovatban megkeresed Fadgyas Ildikó pszichiátert és őt megkérdezed, hogyan tudod szülei tudta nélkül kezeltetni magadat. Vagy felhívod a mobilján.


Mobil

+36 (20) 584 7070

2011. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Rendelóintézetekben is van pszichológus oda érdemes bejelenkezni, tovább küld pszichiáterhez, ha komoly a probléma.
2014. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16 évesen, ha nem jársz iskolába, már elmehetsz anélkül pszichológushoz, hogy szülőket bevonnák.


Itt találsz pszichológust is és ott vannak az árak is


[link]

2014. ápr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!