Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Teljesen le vagyok döbbenve!...

Teljesen le vagyok döbbenve! A pasim azt akarja, hogy műttessem meg a mellem! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk már együtt. Sokszor cikizett a kis mellemmel, de ezt leginkább játéknak vettem. A műtétre se kényszerít, de egyre gyakrabban emlegeti, hogy milyen boldoggá tenném vele. Meg szerinte túl nagy ügyet csinálok belőle, minden második lánynak már műtve van a melle, nincs ebben semmi veszélyes...stb. Még ki is fizetné a műtétet.


De én egyszerűen ki nem bírnám, ha felvágnák a mellem. Én egészséges testképpel rendelkezem. Vékony vagyok (170cm és 55kg) és szerintem az alakomhoz teljesen jól áll ez a pici cici. Picik ugyan, de egyformák és feszesek, az előző pasijaim teljesen elégedettek voltak vele. Le vagyok döbbenve, hogy a mostani barátom ezt nem hajlandó elfogadni. Szakítani ezért nem akarok vele, mert szeretem.


Igazából mérges vagyok. Tényleg nagyon sokan műttetik meg a mellüket és lassan már a férfiaknak is ez lesz a normális, mert már csak ilyen csajok rohangálnak az utcán. Pedig ez egy hatalmas és gusztustalan biznisz és azt akarják elhitetni az emberekkel, hogy szilikoncici a szép a természetes már nem.


Félek, hogy szakítani fog velem emiatt...


Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok! Ti hogy vagytok a szilikonmellekkel? Tényleg csak az a szép?


27/L



2012. okt. 13. 12:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

A pasit lapátra, minél előbb, ezt komolyan mondom!!! Egy éve vagytok MÉG csak együtt, nem "már". Az még semmi idő egy komolyabb kapcsolatnál, ilyenkor normális esetben még odavannak egymásért a szerelmesek, nemcsak külsőleg, hanem belsősleg (hozzáteszem, bárhogy is néznek ki).

Eszedbe ne jusson plasztikáztatni magadat BÁRKI MÁS kedvéért, mert bánni fogod. A Te tested, a te életed!

Mondom mindezt úgy, hogy nekem plasztikázott melleim vannak (nekem borzasztó picik voltak, hormonelégtelenség miatt nem nőttek meg), sőt, szülés után még volt egy kisebb hasplasztikám is. De mindezeket én akartam, a férjem inkább lebeszélni próbált, hogy szép vagyok, jól nézek ki, stb., mert félt és szeret. De ugyanakkor megértette és elfogadta az indokaimat. Na mindegy, itt most nem én vagyok a lényeges, csak a SAJÁT elhatározás fonotsságát akartam kiemelni.

Amúgy nekem nincs semmi bajom az "új" melleimmel, 6 éve csináltattam, nem lufik, hanem teljesen természetes, az alkatomhoz illő méret, akinek nem mondom, eszébe sem jut, hogy nem igaziak, persze leginkább ruhában látnak mások. Pár lány/nő ismerősöm látta meztelenül is, nemcsak udvariasságból dicsérték.

2012. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
olcsó és kellemes megoldás: hagyd ott a pasidat. ha nem képes így elfogadni, akkor le is út, fel is út.
2012. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha én lennék a következő pasid nem örülnék hogy szilikon a melled. Nehogy megcsináltasd. Nekem pl a feszes pici cicik tetszenek a legjobban. Ruhában még jó egy nagyobb de tapasztalataim alapján mikor leveszik a ruhát az nem feszes ami érthető is. Nekem ezért tetszik a pici cici mert az feszes. De ettől függetlenül volt nagymellü csajom is és nem szerettem mert nem az a lényeg hanem ugy komplett a lány. Szilicicis csajom is volt mar de az csak futo dolog és kiábrándító volt másabb a tapintása meg ha elfekszik és világos van látni a vágast. Ne rondítsd el magad ne légy buta! Ami a médiában van sajnos sokan bedőlnek az agymosásnak
2012. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

hát..érdekes...dobnám a helyedben, mint ahogy egy hasonlo kaliberü pasival meg is tettem...ugyanis szerinte igénytelen voltam, mert nem gyantáztam, hanem borotváltam (sose látott sehol egy csepp szört sem rajtam....no mindegy)

nekem A kosaru a mellem...hát...sose volt problémám a férfiakkal emiatt, sose mondták, hogy nem tetszik...sőt...ha te igy érzed jol magad, meg vagy elégedve magaddal, nem szeretnéd a mütétet akkor komolyan gondolkodj el a pasidon....szerintem ez iszonyatosan fura és nekem nagyon bántó lenne...teljesen kiábrándítana....

24L

2012. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
46%

Van egy nagyon jó barátnőm. Nekem sincs kicsi mellem, de az övé az enyémnél nagyobb és a barátja ugyan ezzel állt elé. A csaj meg belement és nyáron meg is volt a műtét. A pasi fizette az egészet.

Ember válogatja,ki mibe megy be egy kapcsolatért. Ha te meg vagy magaddal elégedve, akkor én azt mondom ne műttesd meg a melleid, pláne ha még félsz is a dologtól. Ne egy pasinak akarj megfelelni, hanem önmagadnak!

2012. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. Én nem vagyok ellene a plasztikai műtéteknek, de ez rettentő gáz. Egyértelmű, hogy nem szeret téged, ha szeretne, nem kérne ilyet. Mondd meg neki, hogy vagy elfogad így, vagy elmehet a francba..
2012. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
69%

> Félek, hogy szakítani fog velem emiatt...

Majd jön egy másik, épelméjű.

> A pasit lapátra, minél előbb, ezt komolyan mondom!!!

Egyetértek az előttem szólóval.

A melled magától meg fog nőni, amikor teherbe esel.

Ez lesz az első jele a terhességednek.

Minden műtétbe bele lehet halni

- Rögtön a műtőasztalon,

- Évekkel később a rákkeltő implantátum miatt.

***

A magam részéről a tejes melltől rettenetesen beindultam.

2012. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Sztem ne csináltasd meg, ha te így érzed magad jól a bőrödben akkor kész! A pasid meg úgy szeressen, ahogy vagy..ha nem tetszik viszontnemlátásra.
2012. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Metionin ***** válasza:
100%

Kérd el a pénzt a műtétre aztán lépj le a pénzzel :D :D


Na jó, komolyan, ki az aki egy egy éve ismert pasi miatt bevállal egy műtétet? Nem csak annyi hogy felébredsz és hopp nagy cici, Hawaii, hanem utána sokáig fáj, nem hajolhatsz, nem dolgozhatsz stb. A pasinak szerintem fogalma sincs ezekről, azt hiszi hogy csak odavarázsolják. Vagy van csak leszarja mert nem ő szenved de utána ő élvezi. Olyan nők, akik komolyan gondolkodnak ezen, saját akaratukból, is többször átgondolják, mert ez nem kis műtét. Arról nem is beszélve, hogy neked még csak nem is tetszene. Azt hiszem, csatlakozom a "lapátra a pasast" táborhoz. Nekem ilyet mondana egy férfi, arcon röhögném és nem kellene többé a kis melleimet nézegetnie :D

2020. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ok kifizeti a mutetet. De majd apolni is fog, ha faj a hatad meg betokosodik a szilikon meg jon a tobbi velejaro. Nem csak azt kell nezni h most szep egy mutott mell, hanem kesobb mi lesz a beled ultetett anyag miatt a testeddel...

rengeteg mellekhatas es szovodmeny lephet fel, egy egeszseges nonek nem kell kes ala fekudni egy ilyen baromsag miatt.

2020. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!