Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kicsik a melleim, és ez...

Kicsik a melleim, és ez nagyon zavar, egyébként 16 éves vagyok, és 82 cm. Szeritetek fog még nőni? Mit csináljak, hogy nőljön?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem igaz hogy nem lehet megérteni, hogy nem lehet csak úgy megnöveszteni. Ez miért olyan nehéz megérteni?? Ha hízol, és van rajtad felesleg akkor nőni fog, ha vékony vagy, akkor meg kicsi ennyi!
2009. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

nem feltétlen igaz.

Én elég vékony vagyok 48 kg, 170 cm, de nálam vannak sokkal vékonyabbak, akiknek házméretűek a mellei. Ez így annyira igazságtalan. És ez eléggé meggátol attól h nemi életet élek, mert az a félelmem, h ha afiu meglátja h nemis olyan nagyok a melleim (83 cm) akkor meghátrál és vmi olyasmit mond h nem erre számítottam. Csak azért mert szivacsos melltartót hordok. 9.be kezdtem el amikor deszka voltam (szó szerint) az új suli miatt, mert féltem h kinéznének. Már azért persze van valami, de csak 83 cm ami elég kicsi...

2009. szept. 4. 21:21
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Én vékony vagyok, 27 éves, 163 cm magas és 75B-s melltartót hordok. Kb. az elmúlt 6 évben szerintem egy centit sem változott a mellbőségem, annak ellenére sem, hogy 8 éve fogamzásgátlót szedek. De legalább nem fáj a hátam a melleim súlya miatt, rendesen tudok sportolni, aludni, és elég sok fiú is udvarolt nekem az évek során, és egy sem röhögött ki azért, mert ha hanyatt fekszem, a melleim nem csúsznak a könyökeimhez. Rengeteg srácnak inkább a kismellű lányok tetszenek, nem a "tejcsarnokok". Egyelőre próbálj megbarátkozni a helyzettel, aztán ha végképp nem sikerül, egyetlen út van a mellnagyobbításhoz, és az a szikén keresztül vezet!
2009. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, az kimaradt, hogy az sem mindegy, hogy a családodból milyen géneket, alkatot örökölsz! Nézd meg anyukádat, nagymamáidat, nekik mekkora?
2009. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
a két mamának hatalmasak. Anyunak kisebb mint az enyém, meg anyu ikertestvérének is de ők elég vékonykák is. Nem is a kismell zavar, hanem ha szivacsos melltartót hordok, és ettől nagyobbnak tűnik. És félek ha egyszer arra kerül a sor a srác csalódni fog. Oké nem házméretűek melltartóban, de olyan teltnek látszik...
2009. szept. 4. 21:43
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Mért baj az, ha kicsi? Nekem 13-14 éves koromban sokkal nagyobb volt, mint az osztálytársaimnak, de azóta még mindig ugyanakkora, és így 20 évesen ez már kicsinek számít a többi lányhoz képest. De engem abszolút nem érdekel, nem a külső a lényeg. Nem értem, mért kell annyira kiakadni ilyenek miatt. A pasik is az őrületbe tudnak kergetni az állandó kolbászméricskéléssel... XD
2009. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%
Akkor legalább a plusz szivacsbetétet ne tedd bele a melltartóba, és akkor nem lesz akkora a különbség, hogy bárkinek is csalódást okozzon. Bár ha a mellméret problémát jelent egy fiúnak, nem is érdemli meg, hogy olyan kapcsolatba kerülj vele, hogy köze legyen a melleidhez...
2009. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%

Egyet ertek az elottem szoloval.

Es meg annyit, hogy nekem mindig is a vekonyabb lanyok tetszettek, a nagy mellu, husosabb lanyok egyaltalan nem tetszenek.


17F

2009. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%

Fiúknál a péniszméret ,lányoknál a mellméret az állandó probléma.(Miért ???????)

Ha arányos vagy az szebb mint nagy cicivel "villogni".

Én is megműtettem hogy KISEBB LEGYEN!!!

Nehézkes volt,nem tudtam sportolni meg aludni kényelmesen.

Örülj h ekkora a melled!

Én láttam már pár mütött mellett egyik se volt igazán szép.Ez tutti.MIntha elállna a testüktől a nőknek.

Persze lekileg jól érzik magukat .

Egyik barátnőm aki szintén vékony,szülés után is kicsi maradt a melle és megmütette és végülis szép lett de a pasik egyből észrevették h műcici mert nem arányos.

Te egyébként dobnád a pasid ha nem lenne 30-as mérete???

2009. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Szia.Szerintem elégedj meg magaddal, ha olyan fiúval jössz majd össze aki nem a mellbőséged miatt szeretett beléd akkor

nem hiszem h érdekelné. Énis régebben elégedetlen voltam

és szivacsosat hordtam de az olyan minimálisan növeli meg h

inkább csak felnyomja őket, jah és szerintem nem szeretnél

olyan melleket amik zavarnak mindenben, most gondolj bele

mennyivel könnybb dolga van annak akinek sportolásnál nem

élnek külön életet a mellei, és nem beszélve arról h a

hátad is leszakadna, vannak olyan bnőim akik szégyenlik

h nagy van nekik, és ha engem kérdezel, sokkal szebb egy

kicsi mell mint egy hatalmas, és persze a kicsinek is vannak kihasználható előnyei, ha ügyes vagy rájössz mik azok, sztem nyugottan hordj csak szivacsos mellatrtót,

és ne akarj ennyire tökéletes lenni, én sem vagyok az, sőt eláruljak vmit senki se az, csak az tökéletes aki annak

hiszi magát és ha találsz egy fiút akinek tökéletes vagy

akkor egy idő után belátod h hülyeség volt hibákat keresni magadban, örülj neki h megvan mindened, vannak olyan emberek akiknek fele akkora sem jutott mint neked, és mégis megelégszenek vele.

2009. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!