Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kicsik a melleim, és ez...

Kicsik a melleim, és ez nagyon zavar, egyébként 16 éves vagyok, és 82 cm. Szeritetek fog még nőni? Mit csináljak, hogy nőljön?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:07
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat, az utolsó válaszolónak pedig: nem az a baj h kicsik, nem akarok nagyokat, csak nagyobbakat, viszont sztem leht vkinek akármekkora melle, attól még lehet h csúnya maga az ember. Sztem azért számít a testalkat, és az arc is, lehet h vki nagyon szép és kis melle van , az még mindig jobb mintha csúnya lenne nagy mellekkel.
2009. szept. 8. 17:34
 22/31 anonim válasza:
100%

Hello kislány! :)

Naszóval. Amikor összejöttem a barátnőmmel, neki ultra kicsi mellei voltak. :) Aztán az idő, és a hormonok megtették a hatásukat. :) Légy türelmes! barátnőm most 20 éves, és most nőnek a mellei :) Ráérsz még nőiesedni! :)

2009. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl jobban bejönnek a kisebb mellű nők, de sok mindent amúgyse tehetsz ellene, vannak ilyen melltornák v mik:D, talán minimálisan nőhet tőle, e szerintem fogadd el így magad.
2009. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%
nos,ha kivennéd a szivacsot,az kicsit gáz lenne.egyből észrevenné mindenki,és azt pletykálnák hogy tömöd,ami gondolom nagyon zavarna téged.Tehát,közeleg a tél,amikor pulcsi alatt nem igen látszik mekkora a melled,szal onnantól vedd ki a szivacsokat,és senkinek nem fog feltűnni :)
2009. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%

14:09 vagyok

Amúgy az én barátnőmnek sincsenek óriási mellei,de én így szeretem :)

2009. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
50%
Egyé' sót!
2009. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

21 évesen kicsim a mellem...És már nem érdekel,mert eddig senkit nem érdekelt,hogy kicsik.Sokszor poénkodtam is ezzel és csak nevetnek azon,hogy milyen öniróniával rendelkezek.Az egész külső és a stílus fogja meg őket,nem az,hogy mekkora a melled vagy a feneked.Amúgy nőni fog még,bár nekem elég hamar leállt:D

De ne aggódj nem lesz ebből gáz...:)

2009. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
25-26 éves korig nőnek a mellek, a test ekkor válik teljesen kialakulttá, ennyi idősen ne parázz, hogy kicsik, nekem is 21 évesen nőttek meg.
2009. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Mégcsak 26vagy ,lehetséges hogy a fogamzásgátlótól is fog nőni,meg majd ha terhes leszel akkor szülés utánra:) anyukámnak minden terhességgel egy-egy számot nőttek a mellei:) egyénfüggő
2009. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
ennyit foglalkozol a mellel?ink csrelnel vlm akinek nem oan kicsi vixon vannak rajta csíkok oan mint amiko vlki nem vekony es a hasán szok lenni.en sem vaok vekony engem meg az idegesit h miert vannak rajta oanok...anyira zavar....es nem csak fehér csíkok....hanem lilák.....idegesitő
2010. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!