Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kicsik a melleim, és ez...

Kicsik a melleim, és ez nagyon zavar, egyébként 16 éves vagyok, és 82 cm. Szeritetek fog még nőni? Mit csináljak, hogy nőljön?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek, én sem akarom h lógajanak, nem is akarok nagyokat, csak nagyobbakat. Vagy ha nem is nagyobbat de legalább terebélyesebbet, na minedgy. Köszi mégegyszer...
2009. szept. 5. 13:57
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
1ébként még nőhetnek is van egy ismerősöm akinek 17 éves korában nőni kezdtek nem sokat de más formájuk lett...
2009. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%

semmit. hagyj fel ezzel a sopánkodással, mert különben önbizalomhiányos leszel, aztán elkezded tömködni a melltartódba a szivacsokat, és jógáz leszel.űfogadd el h nincs nagy melled, és ennyi. nekemsincsen nagy, de én teljesen megvagyok velük elégedve, formásak, nemlógnak, nemis hordok xxl-szivacsos melltartókat és azokkalis nagyon szép formát lehet adni nekik, és legalább neméri csalódás a pasit ha leveszi a melltartóm, mer kb ugyanaz a látvány fogadja, mint melltartóban.

és sosem volt még a kisebb mellekből hátrányom, a pasiknak ezsi éppúgy teccik, és sokszor kapom azt a bókot h szépek a melleim.

úgyhogy fogadd el.

2009. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
Szintén 16 vagyok és vékony testalkatú, de most vettem észre, hogy lemértem a mellbőségémet egy hónapja és nőtt 4 cm-t. Szerintem neked is fog, 16 évesen nem áll csak úgy meg a növés.
2009. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
82%
Az egész attól függ hogy mit örökölsz!!!én 25 éves vagyok és 85C hordok(igaz szoptatok)Amúgy engem nem izgatna még ez mert még fejlődsz és változol
2009. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

Nemcsak attol fugg amit orokolsz!

Ha ugy lenne, nekem sokkal nagyobbak kene legyenek!

Mellekesen megjegyzem, hogy nem vagyok vekony testalkatu!

2009. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
82%
nem mindenkinek fontos a nagy mell :) személy szerint díjazom a kis melleket is.
2009. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
82%
Először is, mivel még csak 16 vagy, ezért biztosan nőni fog a melled. De egyébként meg vannak pasik, akik a kismellű csajokat szeretik. Szal emiatt pár évig ne aggódj.
2009. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
82%
A fogamzásgátló meg nem is fog ebben segíteni, ha alacsony hormontartalmú, de még a magasat se garantálom.
2009. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon meg tudom érteni,ha blamálod magad a kis mellekkel, hiszen egy Nő attól néz ki jól, ha megfelelőek a domborulatai. El sem tudnám képzelni azt a szitut, amikor egy "deszkával" blamálnám magamat...
2009. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!