Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellműtét? Nem zavar az...

Samanta :) kérdése:

Mellműtét? Nem zavar az inplantátum ha tudod hogy az van a melled helyén?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy átmenjek-e egy ilyen beavatkozáson...hiszen a mellem utána már nem lesz olyan mint a régi... szerintetek belevágjak? Fiúk véleménye is érdekel természetesen :DD

[link]



2013. febr. 10. 15:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
a link nem működik !
2013. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
szerintem nem ilyen képet kellene felraknod amin nem látszik a melled itt csak a fejed látszik ez alapján,hogyan vársz véleményt?
2013. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2013. febr. 10. 16:18
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
4 ismerősöm van, akinek volt mellnagyobbítása. Ebből csak 1-nek lett olyan melle, amire azt lehet mondani, hogy nagyjából jól sikerült. A többinek úgy néz ki a "mellük" mintha a mellkasuk síkjából kiemelkedne 2 nagy gömb, felül is van egy ilyen természetellenes kidomborulása a mellüknek. Ez a gömb implant, nagyon látszik, hogy mű. A 4.-nek anatómiai formájút csináltak, le sem írom inkább mennyiért és ki, mert szerinte ezt nem lehet. Lényeg, hogy nagyon-nagyon kevesek tudják megfizetni, mert sokkal sokkal drágább mint a "labda". Emiatt csináltatnak a legtöbben labdát, mert az "olcsóbb". Amúgy mind a 4 illető szenved velük. A "labdások" közül kettőnek betokosodott, ami azt jelenti, hogy hepe-hupás a mellük, több helyen olyan mintha be lenne horpadva. Az egyiknek közülük ráadásul kicsit asszimmetrikus is lett. Ezek beletartoznak a műtét utáni szövődménybe, erre garanciát nem tudnak vállalni. Egyedül az anatómiai formás nem panaszkodik, neki csak a "heg" gyógyult nagyon rondán. (ez sem az orvos hibája). Tehát nagyon szerencse és alkatfüggő, hogy igazán jó lesz-e a végeredmény. Én biztos nem vállalnám ezt.
2013. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Ja és ezeket az implantokat átlag 7-10 évente cserélni kell, ami ugyanannyiba kerül mint az első műtét.
2013. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
oké köszi
2013. febr. 10. 16:29
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Cserélni nem kell, csak akkor, ha a test az öregedés miatt már túl sokat változik (vagy a terhesség/szoptatás miatt). Maga az anyag nem fárad el, nem lesz rosszabb minőségű.


Én elégedett vagyok az eredménnyel. Sokáig kerestem sebészt, komoly feltétel volt, hogy minél természetesebb legyen az eredmény.

Ezt ki is emeltem neki. Méretben húzott egy határt, ami felett természetellenes lenne a kevés fedőszövet miatt. Mondta, hogy fizikailag nagyobb is befér, de az kontúros lesz.


Mivel szempont volt a természetesség miatt, hogy felül ne domborodjon, ezt is említettem.


Kis termetű vagyok, vékony, de nem nagyon sovány alkattal, így került be 240 köbcenti és lett 70A-B-ből 70C a méretem.


A sebgyógyulási hajlamomról tudtam, hogy jó. Volt egy-két konyhai balesetem, amikor mélyebben a kezembe vágtam és nyom nélkül gyógyult mind. (A legcsúnyább az volt, amikor csirkebontó ollóval akartam tejesdobozt kiszúrni, megcsúszott a kezem és csontig a kezembe metszettem.)


A hegek csak nagyon közelről vehetők észre (30-40 centiről). A mellem természetes formájú és tapintású, az implantátumot nem tudom kitapintani, jól lett elhelyezve.

2013. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
köszönöm ez sokat segített :DD
2013. febr. 10. 21:54
 9/30 anonim ***** válasza:

Én is hasonlókat tudok elmondani, mint a 7. hozzászóló. Nekem 75AA-ból lett 75C. 260 kcm-es, anatómiai, én sem vagyok nagydarab, 165 cm/55 kg. Nem került csillágaszati összegbe, 2006-ban volt kb. 600ezer Ft mindennel együtt. Az is igaz, hogy nem celebek által felkapott klinikán csináltattam. És ahogy írtam, egy kis méretet, nem óriási lufikat. Izom alá tették be. Mell alatt a hajlatban van egy-egy kb. 5 cm-es heg, annyi nyoma van, mint amikor a melltartó megnyomja a bőrt. Nekem is elég jó a hegesedésem, volt már más műtétem is (hasi). Azóta már gyereket szültem, szoptattam, minden "működött" vele, és ugyanolyan maradt. Nekem 10-15 év múlva elvileg ki kell cserélni, de még akkor fog kiderülni, egyelőre teljesen jó. A gyártó cég az implantátumot garanciálisan és ingyenesen cseréli, azaz csak a műtétet, orvosi munkadíjat kell majd fizetni (ha ugyanolyan márkát választok, ez valami francia cég, nem emlékszem a nevére). Nekem szerencsére nem volt tokosodás (10-ből 1-2 nőnél), de az orvosom előre felhívta a figyelmemet rá, hogy előfordulhat. Ez a genetikán múlik, nem az orvos hozzáértésén.


Láttam már pár műcicit más lányokon is, hát fogalmazzunk úgy, hogy vegyes a kép. Van, akinek nagyon mű és ronda is, ronda hegekkel, de másnak is láttam, akinek ugyancsak szép, természetes. A mostani implantátumokat már nem kell cserélni.

2013. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 winR ***** válasza:
90%
A két "hosszú" hozzászólónak igen jók a tapasztalatai. Nem írnák meg, hogy hol csináltatták? Illetve esetleg nincs róla képük, mert a sebészetek oldalán szoktak fent lenni. Hát kb 20-ból ha egy tetszik....
2013. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!