Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellműtét? Nem zavar az...

Samanta :) kérdése:

Mellműtét? Nem zavar az inplantátum ha tudod hogy az van a melled helyén?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy átmenjek-e egy ilyen beavatkozáson...hiszen a mellem utána már nem lesz olyan mint a régi... szerintetek belevágjak? Fiúk véleménye is érdekel természetesen :DD

[link]



2013. febr. 10. 15:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
14%
Nem tartom teljesen épelméjűnek azt, aki pusztán a kis mellmérete miatt képes bevállalni egy ilyen veszélyes, megterhelő, szövődményekkel-hosszú lábadozással teli, egészségügyi szempontból tökéletesen indokolatlan műtétet... és ezért százezreket fizettek, ez benne a legnagyobb poén. Az meg külön tragikomikus, hogy utána gondolom jól ki is íratjátok magatokat hetekig táppénzre:D Tudom, hogy szarrá leszek (le)pontozva (nem érdekel) de ezt muszáj volt így összegeznem nagy vonalakban.
2013. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: majd ha te se bírsz már sírás nélkül a tükörbe nézni a melleid miatt, akkor mondd ezt...
2013. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Én 1 hetet voltam távol a munkából a műtét miatt, és nem táppénzen, hanem szabin (nyaralás, pihenés stb. helyett). Magánműtét esetén hivatalosan nem jár táppénz amúgy (ezt a sebész orvos mondta, persze ettől a háziorvso biztosan kiírt volna, de nem akartam csalni).

Csak a "kedves" hozzászóló kedvéért.

2013. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
köszi csajok az értékes infókat :DD megcsináltatom ugy döntöttem, az orvos március 5.-ére igérte! :DDDDDDDD izzgulok
2013. febr. 19. 14:56
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Melyik sebészt választottad végül?
2013. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
9-esnek: ha 2006-ban volt a műtéted, akkor is már olyan implantátumok voltak, amiket már nem kell cserélni, akkor miért kell kicserélni a tiédet 10-15 év múlva?
2013. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
meg volt a műtét kedves kérdező? :) Hogy ment?
2013. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
igen megvolt :) már sokkal jobban érzem magam az uj melleimmel :D mintha természetes lenne :)
2013. ápr. 6. 20:41
 29/30 anonim ***** válasza:
Dejó :) priviben nem küldenél előtte-utána képet? lány vagyok, én is gondolkozok rajta h megcsináltatom, csak nagyon félek belevágni, leginkább az altatás miatt :S
2013. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Sajnos baleset ért....leestem a lépcsőn, ami kb 30 fok, és a melleim elcsúsztak. Kivették, de nem raktak újat. Most akkor a balesetem miatt ujra ki kell fizetnem az új mellimplantátumokat? :o
2013. júl. 4. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!