Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek nagyon csúnya a...

Szerintetek nagyon csúnya a bütykös női láb?

Figyelt kérdés
A férfiak mennyire veszik észre és mennyire taszítja őket? Nekem gyerekkorom óta van, de nem igazán foglalkoztatott, mert úgy nézetem rá, mint a könyökömre (csak egy testrész).

2015. júl. 1. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora az a bütyök. Egy pici nekem is van, mióta az eszemet tudom (szerintem a lúdtalpam miatt), az pl. nem érdekel.

De egy ilyen: [link] az egy dolog, hogy csúnya, de ahogy hallottam bütykös lábú hölgyektől, még fájdalmas is...

2015. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nekem is kb. ekkora :( Szóval csúnya...

Pedig állítólag sok nőnek van ilyen.

2015. júl. 1. 15:15
 3/15 anonim ***** válasza:

Attól még nem lesz szép, hogy sok nőnek ilyen.

A magassarkú és a szűk, keskenyített elejű cipők rendszeres használata rondítja el legtöbbjüknek a lábát.

2015. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A férfiaknak ez nagyon feltűnő? Csak, mert a párom nekem azt mondta, hogy nem vette észre. Ezt figyelni nem, olyan szint , mintha valaki a másik könyökét nézegetné?
2015. júl. 1. 15:26
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván van, aki észre sem veszi, de ha valakinek pont a láb a "fétise", akkor annak értelemszerűen taszító lesz, mert egyből azt figyeli.
2015. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A többség gondolom, azért nem figyeli az ilyen apróságokat.
2015. júl. 1. 15:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Én teszek rá, észre sem veszem.
2015. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Csúnyának csúnya, de nem kell senkinek megfelelned magadon kívül.
2015. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Esztétikusabb, ha nem az, de műtéten kívül nem sok mindent lehet vele kezdeni. Csúnyának az extrém eseteket leszámítva nem mondanám. Szerintem az emberek, főleg a férfiak nem foglalkoznak vele. Több barátnőmnek van, egyiknek sem a magassarkú vagy rossz cipő miatt alakult ki, sajnálom őket, mert nehezen tudnak megfelelő nyári lábbelit venni.
2015. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A tegnapi napom csak arról szólt, hogy részleteiben vizsgáltam magam. Ezt nem szabad! Nincs az a férfi, aki ilyen mélységben kielemezne egy nőt, ha szereti. Már nem érdekel az egész. Teljesen igazatok van nem kell ezzel foglalkozni. Köszönöm mindenki válaszát!:)
2015. júl. 2. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!