Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbításon túlesett...

Mellnagyobbításon túlesett nők! Ezt meg lehet bánni? Vagy boldoggá tesz? Elégedettek vagytok? Lehet melltartó nélkül is szűk topokat felvenni, mert feszesen áll a cici a helyén? :D Észrevehető, hogy mű? Vagy megpuhul :D?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg, elégedett vok. Felvehetsz melltartó nélkül cuccokat, de engem zavar, ha kivillan a bimbi a ruhán keresztül. Nem lehet észrevenni, hogy mű.
2010. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége(akik problémamentesen gyógyultak) nem bánták meg. Lehet melltartó nélkül járni, de azt azért tudni kell a gravitáció az hat a műtött cicire is.Az hogy észrevehető e sokmindentől függ.pl.Mekkora implantátumot tetetsz be,milyen profilút,mennyi saját mirigyállományod van
2010. ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És tapintásra észrevehető könnyen?? :)

Eltér a természetestől?

:)

2010. ápr. 8. 09:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezhető tapintásra.
2010. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így azért nem teljesen igaz

Lehet hogy a Tied nem érezhető, de bizony van akinek az.

Már írtam méret,és sajátállomány függő ez is.

Sőt lehet hogy nem érezhető pl. ha áll, de ha lefekszik és felemeli a karját a feje fölé akkor bizony érezhető

2010. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A jól kiválasztott méret esetén egy ügyes doki közreműködésével nagyon sajátcici érzet lehet
2010. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ha érzed h valami nem stimmel! akkor megbánod de ha gyereked lesz akkor.. pff! egyébként is a fiuk a természetes lányokat szeretik és aki nem az... csak az ágyba akarja vinni
2010. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

22:04


Én szültem és ugyanolyan szép maradt. És ez nem igaz, hogy a férfiak a természetes lányokat szeretik. A férfiak a normális méretű nem kicsi melleket szeretik. Tapasztaltam hidd el. És nem csak a kis mellűeket veszik feleségül.

2010. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
42%
szerintem akár milyen akár mekora akár milyen ügyes orvos csinálhatja akkor is lehet látni és érezni hogy nem természetes! látni onnan lehet hogy ha fekszel vagy mozogsz akkor is szinte egy helyben áll sokkal kerekebb mint az igazi mell!a nagyobbak melltartó nélkül is szépen állnak míg a saját egy kicsit ereszkedik! tapintásra meg jóval keményebbek!aki azt irja nem lehet észrevenni az szerintem hazudik és saját magának is azt mondja nem lehet észrevenni! vagy iszonyatosan szerencsés ezen a téren! Akinek a szoptatás után is szépek maradtak meg megintcsak szerencsés! ez genetikai adottság neki és valószinü hogy a saját melle is szép maradt volna!
2010. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a saját mellem is szép lett volna, ha lett volna. Annak látszik a műcici, akinek kerek az implantátuma, de az enyém csepp alakú és nem bazi nagy, hanem normál méret.
2010. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!