Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbításon túlesett...

Mellnagyobbításon túlesett nők! Ezt meg lehet bánni? Vagy boldoggá tesz? Elégedettek vagytok? Lehet melltartó nélkül is szűk topokat felvenni, mert feszesen áll a cici a helyén? :D Észrevehető, hogy mű? Vagy megpuhul :D?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az enyém félgömb alakú és teljesen természetes alakú.Puha tapintású és nem áll úgy "mint Katiba a gyerek"!Van természetes mozgása és ellapul ha hanyatt fekszem.

És igen boldogabb vagyok tőle mióta megcsináltattam.

Előtte AA kosaras gyerekméretű melltartókat hordtam ami borzasztó volt.Két szülés után pedig még annyi sem maradt a melleimből mint ami addig volt.Iszonyatos nagyot dob az ember önbizalmán egy szép cici akárki akármit mond!

2010. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
sziasztok, nekem kerek van, és meg kell mondjam látni nem látszik,hogy nem eredeti. érezni sem lehet. persze az évek elteltével, mivel híztam, fogytam, kicsit meggyűrődött, és bizonyos pózokban lehet érezni. de csak figyelni kell rá. az pedig hogy lóg-e később, az attól függ elsősorban, hogy mekkora, illetve hogy izom alá vagy fölé ültették e be. szerintem, ha fölé ültetik, egy barátnőmnek úgy van, és 2 év után már lóg a melle, az hogy mennyire érezhető, az tényleg csak a mirigyállománytól függ.
2010. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem bánom hogy kés alá feküdtem bátran lehet melltartó nélkűl polót húzni nekem kerek lett csináltatva és szépek még 2 év után is pedig nem vagyok mai csirke enyhén engedett a feszességéből ami jó is mert így természetesebb a tapintása(ezt a férjem mondja :-))Igaz ami igaz ha olyan melltartó van rajtam ami kiemeli akkor tagadhatatlan a körvonalaiból itélve hogy csinált cici.
2010. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!