Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Amerikaban plasztikaztatni?

Amerikaban plasztikaztatni?

Figyelt kérdés
Rettenetesen csunya az orrom,tobb eve megszeretnem muttetni. Jovohonapban 2 honapot leszek amerikaban... hogyan csinaltathatnam meg ott? Felhivom a dokit,konzultacio,majd mutet? Ugy mint itthon? Ha mar ott vagyok,a fogaimat is rendbe tetetnem,ez is megoldhato kint?
2016. okt. 11. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet oldani,csak kell keresni hozzá egy orvost.

A procedúra ugyanúgy megy,mint Magyarországon.

Egyébként megkérdezhetem,hogy miért külföldön szeretnéd megcsináltatni?

2016. okt. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két hónap kevés a plasztikára, mert akkor nem fér bele a kontrollra visszamenés. Fogászat szintén, szóval szerintem két hónap kevés.

Ja, és minimum Rogánné kell hogy legyél, ami az anyagiakat illeti. Pl. fogászat, egy híd alsóhangon 3000.

2016. okt. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Plasztikai arakat nem tudok mondani, de a fogorvos az elkepesztoen draga.

Nem egy nem ket magyart ismerek akik ugy csinaljak, hogy amikor haza latogatnak Magyarorszagra, akkor elmennek fogorvoshoz is, mert otthon SOKKAL olcsobb.


Itt ugy van a fogorvos (meg az egeszsegugy tobbi resze) hogy ha van biztositasod akkor havonta fizetsz x osszeget es a kulonbozo eljarasok alkalmaval mar csak y%-ot fizetsz te, a biztosito pedig a tobbit.


Neked mint turistanak nem lesz itteni fogaszati biztositasod, ezert mindent zsebbol kell fizetned. Meg a sima foghuzas/tomes is tobbszaz, akar ezer dollar korulire is kijohet, ha kozmetikai kezelesre van szukseged az mar jocskan az ezeres nagysagrendben lesz. Kizartnak tartom, hogy otthon ne talalj olcsobb orvost.

2016. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rettegek,hogy itthon elrontjak az orrom. Akihez menni szerettem volna ittjon,az nem vallalt,mert nem vagyok magyar szarmazasu. Koszonom a valaszokat!
2016. okt. 12. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!