Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kinél volt a mell plasztika,...

DL88 kérdése:

Kinél volt a mell plasztika, mennyibe került, változott e azóta s pontosan milyet kértittek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Összvissz, a teljes végösszeg (mindennel együtt) 1.200.000 Ft volt.

Pécsen csináltattam, magánklinikán.


Ha bővebb infót szeretnél, akkor írj nyugodtan privátban.

2017. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Bp-n talalsz orvost 650-700 ért,minőségi implantatummal.

Ha valaki dragabban dolgozik, az már csak haszon.

2017. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki 650-ért csinál egy mellplasztikát annak is megvan a haszna, viszont ha drágább lenne akkor nem lenne egy darab páciense sem (valószínűleg nem elég képzett, nem elég rutinos, illetve nem jár külföldre új technikákat tanulni). Aki ilyen olcsón dolgozik, az a minőségen spórol. Nem arról van szó, hogy 650-ért ne csinálhatna szépet és komplikáció mentes eredményt egy plasztikai sebész, de az ár azért mindig elárul valamit.


Én az ország egyik legjobb plasztikai sebészénél voltam, drágábban mint, amit az első válaszoló írt. De minden forintját megérte. De láttam nagyon szép eredményeket más olcsóbb sebészektől is, ez tény!

Viszont én nem alkuszom egy ilyen nagy beavatkozáson, a legjobbat akartam! A legjobban felkészült és kizárólag prémium kategóriás implantátummal illetve műtéti eszközökkel dolgozó plasztikai sebészt választottam.


Én egyébként akkor sem mennék ilyen olcsó plasztikai sebészhez ha valaki fizetne nekem érte. Sok ismerősöm ment ilyen helyre, gyakorlatilag egyik sem elégedett az eredménnyel. De 900.000Ft-ért már tényleg egész ügyes sebészeket lehet találni. Akik egy szép alapból, szép eredményt tudnak elérni.

Viszont ha problémás az alapod, akkor nagyon meg kell gondolni kihez mész!

2017. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez???: "kértittek"
2017. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!