Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 17 éves korban orrplasztika?

17 éves korban orrplasztika?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ebben a hónapban töltöm be a 17-et. Szeretném megműttetni az orromat,mert nagy és görbe,utálom magam miatta,nem bírok a tükörbe sem nézni,nagyon önbizalomhiányos lettem miatta.


Olvastam,hogy már olyan 17 éves kor körül meglehet csinálni,mivel 17-18 év körül fejeződik be az orr fejlődése. Nem is tudom,de én már most azt érzem,hogy nem nagyon fog már fejlődni.


Viszont nemtudja valaki,hogy ha most megműttetném az orrom és kiderülne,hogy még fejlődni fog akkor mi történne vele? Újra görbe lesz vagy megnyúlik?Egyszerűen nem bírok még 1 évet várni 18 éves koromig,belegondolni is szörnyű.Még most nyáron túl szeretnék esni rajta,hogy sulira begyógyuljon.


Bocsi, a hülye kérdésekért,csak nagyon meg vagyok ijedve, és a neten is ahány oldalt megnéztem mindenhol más dolgok vannak írva és teljesen összezavarodtam:/



2017. júl. 2. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy sebészt, és menj el hozzá konzultálni, ő majd felvilágosít a részletekről. Amúgy sem úgy van, hogy bemész, aztán még ott helyben megcsinálja, hogy majd őszre már meggyógyuljon, hosszú várólisták lehetnek. Az osztálytársaid meg úgyis láttak már nagy orral, nem történik semmi, ha majd csak gimi után tudod megcsináltatni.
2017. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az anyád megengedi, akkor hajrá, de több millió forint. Egyébként megértelek, nekem tavaly volt plasztikai műtétem 18 évesen. Sok sikert :)
2017. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már több millió? 400-800e körül mozog.
2017. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na mi lett? sikeres volt a mutet?
2022. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!