Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik orr kicsinyítő műtét?

Létezik orr kicsinyítő műtét?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül?

Akinek volt ilyen, kérem mindenféle képpen írjon! Vagy kommentben írjon élménybeszámolót!



2017. júl. 7. 18:10
 1/3 anonim válasza:

orrplasztikának hívják. 17 éves kor előtt nem javasoljuk az orrplasztika műtétet. Az orr és a szem körüli duzzanat kb. 10-12 nap után múlik el. Két hét elteltével már biztosan társaság- és munkaképes a páciens.

Műtét után 6-8 hét múlva nyeri el az orr végleges, megtervezett formáját. egyébként kb 100.000körül van.

2017. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem volt orrplasztikám , de én rossz sebészt választottam aki a véleményemet félválról vette, a leg és legfontosabb az orrplasztikában a konzultáció, azaz milyen orrot akarsz, döntsd el elötte hogy akarsz e a hosszából és a szélességéböl is kicsinyíteni , és ha a sebészed azt mondja nemakarja akkor mond meg neki hogy k*pja be elmész máshoz
2017. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
380.000 - 600.000
2017. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!