Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon utalom az orrom....

Nagyon utalom az orrom. Megmutessem? (Kep lent)

Figyelt kérdés

Utalom. Legjobb baratnom azt mondta, hogy olyan mint rihannanak. De szerintem Rihannaban a legkevesbe szep dolog az az orra. Lapos, szeles. [link]

[link]

[link]

Olyan az orrom, mint egy gorillae. Nagyon veszes, megeri megmuttetni? Mennyibe kerulne egy mutet ami piszeve tenne az orrom? 16/L



2017. nov. 6. 03:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Na itt mar latszodik: [link]

[link]

[link]

2017. nov. 6. 20:44
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Látod, már senki nem veszi komolyan a nyafogásod, önsajnálatod. Teljesen normális az orrod, keress más utálni valót.
2017. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Miert lenne onsajnalat, ha nev nelkul, arc nelkul irok ki valamit? attol meg, hogy masok szerint normalis, en mindennap latom es szerintem nem az. nyilvan eloben is teljesen mas, mint kepeken.
2017. nov. 7. 15:35
 14/25 A kérdező kommentje:
Akkor tenyleg eleg gaz lenne, ha minden embernek elmondanam mennyire utalom az orrom, de amikor talalkozok valakivel eloszor, akkor sose. Csak a kozelebbi barataimnak mondom el, azokat amiket utalok magamban, de meg ott se mindenkinek. Ez pedig egy full anonim oldal.
2017. nov. 7. 15:36
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
olyan mintha nem lenne orrcsontod, csak úgy kijön mint falból a konnektor
2017. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

Semmi baj az orroddal a képek alapján, hidd el!

De különben 400-700 ezer Ft között van az ára. A korod miatt szülői beleegyezés kell, és a műtétet végző orvos első körben meg fog próbálni lebeszélni róla.

Szerintem 18 éves korodig úgyis várni kell, addig meg megszeretteti Veled egy pasi. :)

2017. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#15: Tudom sajnos, mert lapos :(
2017. nov. 8. 15:35
 18/25 anonim válasza:
28%

Úristen, picilány, de nem tudsz még semmit a világról, hogy ez a legnagyobb problémád...

Szerintem gondolkodj el azon, hogy neked nem tetszik az orrod alakja, amivel egyébként semmi probléma nincs, másnak meg nincs keze meg lába, mégis elfogadja és szereti magát.

16 évesen orrot akar plasztikáztatni... viccnek is rossz. Nézz meg egy pár elrontott plasztikát és mérlegelj, hogy most ilyen, ha meg elcseszik (százalékosan elég nagy az esély), kb orrod se lesz. Akkor nagyon szuper lesz, igaz?

2017. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok a vilagrol semmit, mert utalok valamit magamon? Koszi a hasznos valaszt, nagylany:)
2017. nov. 9. 01:41
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem most terveztem a plasztikaztatast. 18 utan. Par kerdest tettem fel, te pedig azon kiakadsz, hogy nem szeretek valamit magamban mert TE normalisnak talalod.
2017. nov. 9. 01:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!