Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon utalom az orrom....

Nagyon utalom az orrom. Megmutessem? (Kep lent)

Figyelt kérdés

Utalom. Legjobb baratnom azt mondta, hogy olyan mint rihannanak. De szerintem Rihannaban a legkevesbe szep dolog az az orra. Lapos, szeles. [link]

[link]

[link]

Olyan az orrom, mint egy gorillae. Nagyon veszes, megeri megmuttetni? Mennyibe kerulne egy mutet ami piszeve tenne az orrom? 16/L



2017. nov. 6. 03:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

az orrplasztika sajnos nem olyan mint egy uj autovasarlas

ott hozott anyagbol dolgozik az orvos, es abbol alakit valamit annak lehetosegei szerint amit elore nem tudsz

vannak 3d felvetelek, de ezek csak tervek mint egy ujepitesu haznal ... aztan hogy mi lesz belole az csak azutan derul ki, ha kesz van

reklamalni nem fogsz tudni egy milliokat kereso orvosnal, magankorhazban, mert azt fogja mondani elore megmondta hogy hozott anyagbol dolgozik es aszerint hozta ki a legjobbat


szoval lehet ennel is elegedetlenebb leszel az uj orral

2017. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ázsiai vagy?😊
2017. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem, ennyire azsiais az orrom?😂
2017. nov. 27. 06:45
 24/25 anonim ***** válasza:

1. Csak az orrodat látjuk a képeken, ahhoz hogy meg tudjuk mondani, mennyire széles az orrod, az arcod is látni kéne (arányosság!).

2. 16 évesen én is gyűlöltem az orrom, én olyan igazi nagy zsidósnak láttam, de rájöttem, hogy egy csomó hercegnőnek ilyen orra van. Tökre megszerettem, igazi szexepil, pont az én arcomra passzol. Szóval várj még vele, lehet hogy később nem is fog zavarni.

3. A tested formájába nem mindig jó belenyúlni. Lehet, hogy az új orroddal még elégedetlenebb leszel,de a változás szinte visszafordíthatatlan.

4. Anno olvasgattam az orrplasztikáról, hát kezdjük ott, hogy eltörik az orrcsontodat, ami később kvára fájni fog, 1 hónapig kell egy kötést hordani az arcod közepén, és szájon át kapsz levegőt. Plusz eltapsolsz rá egy halom pénzt. Megér ennyi szenvedést? Mérlegelj.


Amugy, amennyit láttam az orrodból, azzal nekem sincsen bajom, szerintem szép orr. De a fejedhez viszonyítva kell szépnek lennie, nem így önmagában...Ne csak az orrodat nézd,az egész fejedet, senki sem fogja külön az orrodat nézni ismerkedésnél-barátkozásnál.

2017. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem látni már a képet!
2017. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!