Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csinálnak magasság csökkentő...

Csinálnak magasság csökkentő műtétet? Plasztikába vagy orvosiba tartozik?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 21:01
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Ez a kérdés falhoz vert. Mára kikapcsolom az internetet.

Vágass le a lábadból. De ha tényleg komolyan gondolod inkább a fejedet csapasd le, sok embert megkímélsz vele.

2018. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az nem derült ki, hogy lány vagy fiú vagy, illetve a magasságod sem.
2018. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

18 L 180cm.

168szeretnék lenni mint anyukám.

Sz@rul érzem ígymagam 1xűen.

És tényleg komolyan kérdem, nem baromságokra voltam kíváncsi.

Olvastam vhol nem olyan rég, hogy pár csigolyát ki lehet vetetni, mert nem akadályoz semmiben, ahogy a lengő bordát is kivetetik sokan.

A lábamból meg már csak azért is kéne, mert a vádlim rövid a combomhoz képest.

Komolyan kérdezem, hogy csinálnak-e ilyet, akármilyen módon úgy, hogy nem leszek nyomorék(nem a fejet vagy egy fél lábam vágnak le stb hülyeségek).

Légyszives.

2018. jan. 23. 00:03
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Visszavonok minden gyanusitast miszerint csak trollkodsz, te tenyleg ennyire eszveszejtoen ostoba vagy.


18 eves korodra szellemileg eddig jutottal, hogy 'par csigolyat' ki lehet venni, mint a lengobordakat (megsugom, azt se lehet csak ugy)? Meg hogy 12 centit csak ugy le lehet 'vagni' valakibol, mert cicukanak nem tetszik, hogy magasra nott es anyucikara akar inkabb hasonlitani? Tenyleg? Halalos komolysaggal ezt, igy?

2018. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, hogy magas vagy. alacsony= átlagos 169 =átlaogs. Legalább hosszu a combod és jobban oszlik el rajtad a zsír.
2018. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Örülj neki, hogy egészséges vagy. Ráérsz akkor kórházban feküdni, mikor ténylegesen beteg leszel.
2018. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%

A kérdésre nem válaszolnék, mert arra már megkaptad a (megérdemelt) letolást.

Mondok viszont mást. Noha én a pöttöm csajokért vagyok megőrülve, megsúgom neked, kérdező, hogy rengeteg férfitársam bolondul a hosszú combokért. Sokkal többen vannak, mint a magamfajta.

2018. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!