Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Teljesen tanacstalan vagyok,...

Teljesen tanacstalan vagyok, hogy kihez menjek mellplasztikara. Te kit ajanlasz es miert?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 18:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
"Arctalan" emberektől várod a választ? Te tuti nem vagy százas, ez ennél azért egy kicsit komolyabb dolog...
2018. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A felmerult neveknek utananezek, ha tobben jo velemennyel vannak. A konzultacio nem jelenti azt, hogy o 100%, hogy meg fog muteni.
2018. szept. 6. 20:57
 13/19 Andracsik Tamás válasza:
33%
De tulajdonképpen, MIÉRT IS ?
2018. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Dr Gáspár Levente műtött 12 éve, azóta is minden rendben. Nekem volt minimális méretbeli különbség, amit így utólag jó lett volna, ha korrigál, de akkor annyira pici volt a különbség, hogy sztem a köv. mérettel meg már a kisebb lett volna jóval nagyobb. Az évekkel - és szoptatás után - viszont kicsit feltűnőbb a különbség, szóval ezt érdemes vele megvitatni. Ha felvarrás is lesz, akkor biztos erre is kitértek majd. Mindenképp menj el több orvoshoz konzultációra, és utána dönts - nagyon fontos a személyes benyomás, tapasztalat is. Dr Csuhát nekem is ajánlották anno, nekem ő kevésbé volt szimpi, mint dr Gáspár, ezért döntöttem dr Gáspár mellett. Az ez évi uh-n is mindent rendben találtatott. Dr Gáspár Leventét jó szívvel ajánlom. Az árait most nem ismerem.
2018. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, akik a kerdesre valaszoltak.

Hogy miert? Mert terhesseg+szoptatas, majd edzes es dieta utan a cicim kb eltunt, egy "zacsko" van helyette.

Szep az arcom, vekony, sportos a testem. Kisse kiabrandito, ha levetkozom ezek utan. Es feszelyez is mar, nem tudom elengedni magam szex kozben. Es hozzateszem, amit orokoltem, az sem volt egy nagy szam.

Nem orias dudakat fogok csinaltatni, szimplan formas, helyes kis ciciket, amire vilag eletemben vagytam.

2018. szept. 8. 14:20
 16/19 Cicamesi válasza:
100%
Szia! A Facebookon van egy nagyon jó csoport, sok hasznos info van a dokikról! Plasztikai sebészek a csoport neve
2018. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
48%
Szoptatás után ez a változás normális, szexelhetsz a férjeddel akár melltartóban is. (Mi ezt tesszük a feleségemmel.) Tudom, hogy senki nem erről álmodott fiatalon, de ez az ár semmi ahhoz képest, hogy egy gyermeknek adtál életet és a testedből tápláltad. Ez egy csoda! És igen, ez sajnos áldozattal járt, de az eltörpül az ajándékhoz képest, amit (akit) kaptál.
2018. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 szonata ***** válasza:
0%
.....és ezt egy férfi írta. Meggondolnám. Szép az arcod, ez is egy kincs.
2018. szept. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Én ingyen megteszem...pár hónap után szépek lesznek....
2018. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!