Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Mit szólnátok, ha a barátnőtök elmenne mellplasztikára, miután lefogyott és nem maradt szinte melle?

Figyelt kérdés
15 kilót fogytam, most 50 kiló vagyok és nem maradt mellem szinte, csak nagyon kicsi. És gondolkodom a mellplasztikán, mert nagyon nincs önbizalmam, hiába vagyok vékony, nem állnak már úgy a mélyen dekoltált felsők, elveszett a nőiességem. Viszont félek, hogy a barátomnak ez nem fog tetszeni, ő a természetesség híve.
2012. jún. 21. 16:11
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Egyébként ami maradt, az is kicsit meglógott..pedig sok sporttal fogytam le. Nagyon nem szeretem ruha nélkül látni a mellemet.
2012. jún. 21. 16:14
 2/22 anonim válasza:
75%
Ha a páromnak fontos, akkor engem nem zavarna. 28/F
2012. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

pénzed van rá?

együtt éltek közös kasszán?

2012. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Van rá pénzem igen, már egy ideje félreteszek.
2012. jún. 21. 16:17
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked önbizalmat ad, csináltasd meg. Mondd el a párodnak, hogy neked ez mennyit jelentene, hogy nőiesebbnek éreznéd magad.
2012. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha normális , természetes küllemű melleket csináltat nem pedig focilabdákat akkor természetesen nem lennék ellene.


Nekem férfiként volt már orrplasztikám.Sőt ha ráncos leszek meg lógós bőrű akkor felvarratom meg kezeltetem.A feleségemmel tervezünk még 2 és lehet 3. gyereket is így ő még nem fekszik kés alá.

2012. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi, tudom nem ez a kérdés, de sztem felesleges. Úgy sem leszel soha elégedett magaddal. Előszőr fogyát aztán nagyobb mell, pumpaszáj.... stb Így szokott ez menni. Önbizalmat nem egy műtét fog neked adni azt a fejedben kell helyretenni
2012. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

páromat zavarná,ő odáig van a melleimért,pedig A kosár is nagy néha...

régebben meg akartam csináltatni,pénz is meg lett volna rá simán,de addig duruzsolt,mig én is elhittem,hogy igy jók ahogy vannak,igy is tudok nőiesen öltözködni,nem ezen múlik


kérdezd meg a párod,nem egyszerübb?

2012. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát én örülök, hogy lefogytam, mert fel tudok venni rövidgatyát, jobban érzem magam bikiniben és büszke vagyok arra, amit elértem az alakomból. Viszont a régi melleimet szeretném visszakapni, mert így a régi, nőies ruháim másképp mutatnak. Nem vagyok hozzászokva a kis mellhez és szerintem a barátom sem díjazza annyira, de a plasztikát sem.
2012. jún. 21. 16:26
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

15 kilót fogytál, és most 50 vagy. Én még nem láttam felnőtt nőt, aki 65 kilósan kövér lett volna. (Olyat nagyon sokat, aki kövérnek tartotta magát).

Természetesen nem szólnék bele a döntésedbe. A te tested, a te életed, azt csinálsz vele, amit szeretnél. A véleményem viszont elmondanám, ahogy elmondtam volna korábban is, amikor a 15 kilót leadni készültél. Nem mondanám, hogy ne tedd, de az értékrendbeli különbség miatt jó eséllyel már eleve nem állna jól a kapcsolatunk. Már rég úgy érezném, hogy nem nekem akarsz tetszeni. Persze, az is lehet, hogy valami egész más probléma van az egésznek a hátterében. Valószínűleg megpróbálnám kideríteni, mi a gond, és azt megoldani.

2012. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!