Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek megműttessem a...

Szerintetek megműttessem a melleimet? 21/l /kép/

Figyelt kérdés

Sosem szerettem a melleimet a formája miatt. 70/c-s méretű melltartót hordok, melltartóban szépek de anélkül nagyon csúnya a formájuk szerintem:( nagyon gondolkodom egy mellfelvarráson, csak erről nem igazán tudok senkivel beszélni. Ameddig volt barátom, ő azt mondta hogy nincs baj veluk, de sosem hittem teljesen el neki, mindig kellemetlenül ereztem magam polo nélkül.

Szerintetek “szükséges” lenne? Aki ír, annak privátban küldök képet. Koszonom a segitseget és az oszinte válaszokat.



2019. jan. 8. 22:09
1 2 3 4
 11/35 exronin ***** válasza:
Szia, na gyere, mesélj... 😉
2019. jan. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
6%

Kicsi szívem ... Tudod miért áll nem megfelelően a nők 98%-nak megfelelően természetesen domborodó melleik?


Mert ku***ra nincs karban tartva a testük izomzatai.

Ha a mellizomzatot karban tartanátok, akkor nem plasztikai beavatkozásra vállalkoznátok.


Persze egyszerűbb a lusta embernek kés alá feküdni, mint napi csak 15 percet pl a mellizomzatra szánni.


Az izomzat megemelkedik s feljebb húzza az egész mellet. Átlag kb3cm-t is megemelkedhet. (persze túlzásba se szabad esni, mert akkor eldolgozhatod - szimpla alapot kell formázni.)


A képet meg ne annyira küldözgesd, akinek a kommentje kb annyiból áll "jöhet a kép". Sok a beteg állat, főleg neten.


Én az egész testedet megnézném s az alapján leordítana, hogy midet hanyagolod el.


+ a szilikon mell tapintása eléggé ratyi (modellem megengedte)

A rendes pasik pedig nem kedvelik a mű melleket, ahogy a tonnányi sminket se.


Fiú társaságomban kibeszéltük mi az ideális mell:

Nagy kezeikbe bele férjen kényelmesen.


+a nagy mell nagyobb súly, a nőnek fájhat a derekuk tőle, arról nem is beszélve, hogy erősebb súly alatt nyúlik durván a bőr.


C- s méretet szépen karban lehet tartani 😉 csak ne lustuljon az ember.


Azt se feledd a mellnek van egy természetes formája, nem az a normális amikor peckesen a nyakadba felnyomva áll.


Ha úgy érzed akarsz erről a témáról beszélni, írj csak.


25/N

2019. jan. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Szia! Van egy ismerősöm, aki plasztikai sebész megmutathatom neki ha elküldöd.
2019. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Kedves 12es válaszoló!

Nem szilikon melleket szeretnék, a méretén egyátalán nem szeretnék változtatni:) 157cm és 47kg vagyok, heti 5ször járok edzőterembe lassan 2 éve állandóan, egyátalán nem hanyagolom magam. A testem minden további részével meg vagyok elégedve, egyedul ezzel nem, amin ugye nem tudok változtatni:) és tévhit, hogy a mellizom gyakorlatoktol változna a mell tartása, tudom, mert rendszeresen edzek mellizomra de aemmi. A-s vagy B-s kosárnál elképzelhető, de az én melleimen nem változtatott az edzés sem.

Ès mindenkinek mondom még egyszer, nem szilikon melleket szeretnék! Csak a formáján változtatnék (ha megoldható szilikon nélkül) ami “benne van” természetes maradna :D

2019. jan. 9. 10:23
 15/35 Mansour ***** válasza:
25%
Én még természetes mellben nem láttam csúnyát (extrém elhízást kivéve), de szilikonosban annál inkább! Az oké, hogy nem akarsz szilikont, de én így látatlanból is azt mondanám, hogy felvarratni is kár lenne. Persze egy képpel megpróbálhatod megingatni a véleményemet!
2019. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Szia! Írhatsz nekem is.
2019. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
Szívesen véleményezném
2019. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet
2019. jan. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
34%

12-es te aztán olyan okos vagy, kár volt megszólalnod. :D Féltékeny vagy??


Kérdező: nekem szilikon cicim van, de nekem pici volt azért csináltattam meg. Azóta olyan boldog vagyok hogy csak na! Ha téged zavar csináltasd meg!!!!!! Ha van facebookod akkor csatlakozz a Plasztikai sebészet nevű csoportba. Ott kapsz segítséget! Vagy regisztrálj a hoxára, ott is tudsz tanácsot kérni.

2019. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is írhatsz. Képet nem kérek, de lelkifröccsöt szívesen adok.


Szvsz ilyen kérdésekben a te véleményed számít. Komfortosan érzed magad? Kapsz magadra melltartókat? Zavar sportoláskor, alvás közben? Az önképed, önbizalmad milyen?


A random emberek, pasik jönnek-mennek. Neked egy életet kell vele leélned, és az hogy XY szerint szexi-e , ne definiálja már az egész egzisztenciád.


Egyébként a mellizom a tejmirigyek alatt van, amiket a kötőszövet tart meg. Ha az genetikailag nem erős, cseszheted. Pláne ha a mellmirigyek nehezek.


Az a helyzet, hogy evolúciós szempontból a lógó mell normális, nem hátrány. A természetben az volt a fontos hogy meg legyenek etetve az utódok, a többi tökmindegy. Mindenféle természetben élő törzsek asszonyain, meg mindenféle nagytestű emlősön pl. lovon, kecskén is gyakran lógnak. Pedig aztán az a mozgás nonpluszultrája, nem irodákban ülnek hanem az van hogy futsz vagy te vagy az oroszlán/farkas/egyéb csúcsragadozó ebédje, 7 hét napon, egész évben.

2019. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!