Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek megműttessem a...

Szerintetek megműttessem a melleimet? 21/l /kép/

Figyelt kérdés

Sosem szerettem a melleimet a formája miatt. 70/c-s méretű melltartót hordok, melltartóban szépek de anélkül nagyon csúnya a formájuk szerintem:( nagyon gondolkodom egy mellfelvarráson, csak erről nem igazán tudok senkivel beszélni. Ameddig volt barátom, ő azt mondta hogy nincs baj veluk, de sosem hittem teljesen el neki, mindig kellemetlenül ereztem magam polo nélkül.

Szerintetek “szükséges” lenne? Aki ír, annak privátban küldök képet. Koszonom a segitseget és az oszinte válaszokat.



2019. jan. 8. 22:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szia, szivesen mondok véleményt.
2019. jan. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 exronin ***** válasza:
Küldött valakinek képet? Nekem nem...
2019. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 qborka ***** válasza:
52%

A mellizomnak köze nincs ahhoz, hogy áll a nő melle. A női mell ugyanis zsírszövet.

A lényeg, hogy Neked tetszen. Még fiatal vagy, szerintem nem lehet megereszkedve,a mi esetleg indokolttá tenne.

A következő pasid lehet odáig lesz érte úgy, ahogy most kinéz...szóval várj még vele :) Nem olcsó mulatság egy mellfelvarrás


Én mindig utáltam a melleimet, de a pasik odáig voltak érte... végül felnőttként a magam kedvévért varratattam fel, most már én is imádom őket.

2019. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Ezt neked kell tudni. De sokkal boldogabb leszel tőle az tuti. 23L
2019. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nekem sem küldött képet.
2019. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Mansour ***** válasza:
Szia, őszinte választ csak akkor várhatsz, ha küldesz is képet!
2019. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
51%

Szia

Abszolút megértelek, nekem is hasonló problémám volt és hosszú éveken keresztül megkeserítette az életemet.

Nem rég végre sikerült orvosolni a problémát.

Ha tényleg nem szeretnél implantátumot belerakatni akkor az a jó hírem, hogy a sima felvarrás nagyon szép, abszolút természetes eredménnyel jár. És nem mellesleg a gyógyulás is sokkal gyorsabb, fájdalommentesebb.

Nem kell képet küldj, ezt te magad kell eldöntened mennyire zavar, el tudod e fogadni.

Ha nem tudsz ezzel együtt élni azt ajánlom műtesd meg magad, mert tudom milyen érzés.

Ha érdekelnek a műtéttel kapcsolatos tapasztalataim, jó orvos szívesen segítek.

2019. jan. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Johet a kep, szivesen csekkolom :)
2019. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Szívesen megnézem ha még aktuális :)
2019. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Küldhetsz képet.
2019. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!