Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 40 éves korára milyen szépésze...

40 éves korára milyen szépészeti beavatkozásokat kell igénybe vennie egy nőnek?

Figyelt kérdés

És mi a sorrend közöttük?


Van olyan amin már 35 előtt illik átesni?



2019. jún. 17. 09:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Eltekintve attól,hogy a kérdés feltevése hagy némi kivetnivalót magából szeretnék válaszolni értelmesen.

Látom sokan azt írjátok,hogy ráncok így,ráncok úgy. Én úgy tudom ez totálisan genetika kérdése,bár valóban vannak dolgok amikkel lehet rontani vagy éppen javítani magunkon. De ez pont olyannyira genetika,mint az,hogy vlaakinek mennyi anyajegye van. PLusz sokan csak a testről írtatok,holott szerintem a kérdező az arcára kíváncsi ...

AMúgy manapság kb minden 3. csaj már 20 évesen elkezdi feltöltögetni arcát itt ott,iylen oylan apró beavatkozásokkal tuningolva magát.

2019. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!