Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Látok olyan embereket akiknek...

Látok olyan embereket akiknek tele van lyuggatva vagy tágítva a füle, az arcán máshol is vannak piercingnyomok. Miért hagyott így alább a lelkesedés?

Figyelt kérdés

Tudon megunják meg

a környezet és a célok is változnak. De akkor is mi az oka?



2019. júl. 24. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a kérdésedet.
2019. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megunják, változik a környezet, a célok és a személyiség
2019. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Munkahely nem engedi. 10/9. Bar en inkabb mennek a hid ala mint hogy kivegyem. Nem akarok egyebkent se olyan helyen dolgozni, ahol nem a munkam alapjan itelnek meg hanem a piercingek alapjan.
2019. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 van ahol munkavédelmi szempont, hogy kivedd
2019. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3as Milyen piercingeid vannak?
2019. júl. 25. 04:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3as valaszolo vagyok, a munkavedelmi reszet ertem de piercingekkel elokent, nem valasztok olyan helyet sem, ahol a munkam veszelyes lehet emiatt. Nehol amugy is tultoljak, kasszaskent orr pct ki akartak vetetni nem tudom biztos a penz bele akadhat azt gondoltak 😂😂vagy nem ertem, de kikotottek azt is, hogy tetovalasom takarjam el. Na az vegkepp nem lehet munkavedelmi szempont. Nem is vallaltam tovabb a munkat.


Orromban van, es arcomon ketto.

A tobbi 5 nem lathato helyen van.

2019. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 bármi hülyeségbe belekötnek, ha akárhogy sérülsz ne őket tudd beperelni :D

(#4)


Tudod, mint a mikróba nem rakunk macskát száradni🤔

2019. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!