Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemöldök piercing-et ki...

A szemöldök piercing-et ki lehet venni a behelyezés után pár nappal?

Figyelt kérdés

Az lenne még a kérdésem hogy ha kiveszed akkor vissza is tudod rakni magadnak vagy el kell menni berakatni?

És bármikor kiveheted és vissza is teheted?



2019. aug. 3. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Behelyezes utan par nappal ha kiveszed, osszeforr. Illetve mivel gyulladasban lesz igy nem is csinalsz vele jot, hogy bsztatod.

Ha kiveszed mondjuk par ev utan par orara akkor vissza tudod rakni magadnak, illetve ha cserelned gyogyulas utan akkor is tudod magadnak.

Nem barmikor kiveheted es vissza teheted mivel a borod OSSZEFORR.

Ha megserted magad valamivel az se marad orokre lyuk a testeden, vagy vagas, sebes lesz es ossze forr....

2019. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd még ki, azért érdemes várni vele minimum 1 hetet de inkább 2-t a szúrástól számítva. Elsőre nehéz lesz visszarakni, de megoldható egyedül, aztán rutinnal már simán tudod cserélgetni magadnak. Minél régebbi a szúrás annál tovább ki tudod venni és később visszarakni. Kb 2 évvel a szúrás után én napokig ki tudtam venni és csak utána visszarakni, míg ha te most csinálnád mehetnél vissza újraszúrni. Viszont amúgy pár percre már kb 2 hét után ki tudod venni hogy letisztísd, de órákra majd akkor próbáld ha már van 1-2 hónapos. Van akinek lassabban forr össze, csak nem érdemes az elején ezt tesztelni ha meg akarod tartani a pc-t.
2019. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És abban aludjak?

És mikor mennyi időre lehet kivenni,gondolok ilyenre hogy: mikor lövik pár hét elteltével és mikor már 2-3honapos?

Akkor 1napra nem lehet kivenni mert olyan gyorsan össze forr?

2019. aug. 3. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ebben aludni kell....es gyorsan ossze forr
2019. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen abban kell aludni, de csak pár napig feltűnő hogy ott van amíg érzékenyebb a terület aztán észre se veszed. Egyéni kinek milyen hamar forr be, de amíg nincs 2-3 hónapos nem próbáld meg kivenni egy órára még. Nekem 6 évig volt szemöldök pc-m, aztán 2 hét alatt összeforrt annyira hogy nem tudtam már visszatenni.
2019. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!