Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért ilyen a bőröm alapozózás...

Miért ilyen a bőröm alapozózás után?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok sminkelés terén, holott már 27 éves vagyok. Szeretnék alapozót használni néha, de eddig akárhányat próbáltam mindig nagyon matt lett a bőröm és az apró pihe szőröket is nagyon kiemeli. Nekem nagyon nem tetszik így. Nem tudom eldönteni, hogy száraz vagy zsíros a bőröm, mert az orrom vonalánál olyan érzésem van, hogy zsíros de máshol nem az. Pattanásom nagyin ritkán van, talán évente kétszer. Az alapozóm nem matt hatású, mégis olyan a végeredmény mintha belefejeltem volna egy vödör púderbe. Lapos alapozó ecsetem van és ujjal is próbáltam beleütögetni a bőrömbe az alapozót, de sehogy sem klappol. Valaki tud segíteni nekem egy picit?

2019. nov. 27. 12:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Benedvesített sminkszivacs csodákra képes. (Már kb 500 ftért is találsz, nem nagy beruházás, de nagyon megéri.) Ujjal maximum bb-cc krémet viszünk fel, alapozót nem lehet egyenletesen eldolgozni az ujjainkkal, pláne kezdőként nem. Én is azt tudom tanácsolni, hogy egy arcápolási rutin kell neked, ami alatt nem feltétlenül 100 féle drága cuccra kell gondolni, nekem pl összesen 2 termékből áll.
2019. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!