Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hany eves kortol...

Szerintetek hany eves kortol idealis elkezdeni sminkelni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy en most megyek középsuliba, és kontaktlencsere szeretnék váltani + a szemöldököm szeretném rajzolni, mivel nagyon halvány. Csak nem tudom hogy ennyi idősen lehet-e már. Meg ugye szempillaspiralt használnék de azt most is használok.

Szerintetek?


2020. jan. 15. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Bármikor lehet, nem tiltja törvény. Van, akinek tetszik, másnak nem. Amúgy kérdezted már. Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor neked nem ideális.
2020. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Nem kérdeztem még :)
2020. jan. 15. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elkezdheted már kipróbálni a dolgokat.
2020. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
15%
Szerintem sminkelni egyáltalán nem ideális semmilyen korban. Az ideális az lenne, ha senki nem érezné szükségét annak, hogy sminkeljen, ehhez megfelelő önértékelés és önbizalom meg teljesen más társadalmi felépítés kellene.
2020. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 De ha egyszer csúnya vagyok? :(
2020. jan. 15. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
A sminkelés növeli az önbizalmat. Én kb 18-19 évesen kezdtem el. Most 24 vagyok. Most sem vagyok valami smink guru. A szemöldök festésnek sosem voltam híve, csak csipesszel ki szedem a felesleges szálakat. Kis púdert és szempillaspirált használok. 😊
2020. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia, szerintem nincs olyan életkor, amikor ideális ezt elkezdeni. Sok lányon egyébként nem is látunk drasztikus változást,mikor sminkelnek,viszont magabiztosak lesznek, és ad nekik úgymond egy pozitív kisugárzát, emiatt mondom azt h az se korai ha egy 14 éves lány használ szempillaspirált meg mondjuk szájfényt, vagy visszafogottabb árnyalatú rúzst. Viszont arra figyelni kell, mert ezt sajnos nagyon sok helyen látom, ha valakinek pattanásos a bőre nem megoldás, hogy lekeni alapzóval, ki kell tisztínai a bőrt(táplalkozás, vízbevitel, higénia) A te estetben csak annyit tudok mondani, hogy csak nyugodtan és szép természtesre csináld a szemöldöködet:)
2020. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Igen, termeszetesre szeretnem csinálni már sikerült is be szereznem egy színezett szemöldök kefét ami illik is a hajamhoz :)
2020. jan. 25. 13:48
 9/9 anonim válasza:
Szia. Engem kisebb koromban többször is sminkeltek és nagyon érdekelt, ezért én ritkán (alkalomszerűen), de főleg itthon már 12 évesen sminkeltem. 13 éves voltam mikor elkezdem napi szinten szempillaspirált használni és kicsit később szemöldök festéket is és alkalomszerűen több sminket is használtam. 14 évesen pedig napi szinten maradtam a szemöldök, szempillafestés kombónál és alkalomszerűen sminkeltem több termékkel. 15 évesen is leginkább a szemöldök, szempilla kombó maradt, de nagyon szeretek sminkelni suliba is kicsit többet, csak reggelente nincs időm. Ja és alapozót soha nem használtam és nem is szeretnék, nagyon rossz elfedni a bőrt. És nagyon fontos az arcápolás, a sminket minden nap kötelező lemosni és arcápolni.
2020. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!