Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercing vélemények?

Helix piercing vélemények?

Figyelt kérdés
Akiknek van annak mi a véleménye? Megéri? Sok rosszatt hallottam, hogy nagyon nehez gyógyul be és sokáig fáj, meg vérezni is szokott.

2020. júl. 14. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van három helixem. Fél évig gyógyult kb. nekem mindegyik. Addig nem nagyon tudtam aludni azon az oldalamon. De ennyi. Ha nem érné meg, akkor nem lenne belőle hármam. :D
2020. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen egyéni, hogy kinek mennyire fáj/milyen nehezen gyógyul. Nekem is van belőle három, nem egyszerre csináltattam őket, hanem külön-külön.

A szúrást mindnél alig éreztem, szerintem az egyik legkevésbé fájdalmas fülpiercing. Az első lassan, sokáig gyógyult, sokszor begyulladt, stb. Egy év kellett neki, azóta viszont soha semmi baja (18 évesen csináltattam, most 24 vagyok). A másik kettő viszont gyorsan, pikk-pakk begyógyult, bár lehet azért is, mert azok már a sokadik piercingjeim voltak, jobban tudtam mit meg hogyan kell velük, hogyan tanácsos ápolni őket. Szerintem mindenképpen megéri, én nagyon szeretem őket, de neked kell eldöntened, hogy szeretnéd-e annyira, hogy egy kis kellemetlenséget bevállalj értük.

2020. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Bevallom, csúnya dolog, nekem lőtték porcba. Két hétig volt rossz, és azóta az az egyetlen piercingem, ami rendben van. Amiket szúrtak, porcba, vagy húsba, azzal már mind volt baj.
2020. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Három van, nekem nem fájt egyik sem, de ugyanakkor azt is meg kell jegyeznem, hogy magas a fájdalomküszöböm, szóval..🤷🏻‍♀️

A legelső piercingem helix volt, szívtam is vele rendesen, mert nem tudott rá hogy reagálni a szervezetem. Sokat volt begyulladva, folyton megrántottam a hajammal, rendszeresen elaludtam, szóval minden bajom volt vele, de!! ez mind-mind azért történt, mert nem tudtam rendesen értelmezni, amit próbált velem kommunikálni a testem. A második helixemmel már semmi baj nem volt, mert tanultam a hibákból. Gyorsan meggyógyult, egyetlen egyszer kaptam bele, szóval: figyelj arra, hogy a hajaddal óvatosan bánj, ne taperold a friss piercinget, ha nem muszáj, ne aludj azon az oldaladon, tartsd tisztán (én octenisept-et javaslok, de ha az nem válik be, ne félj kipróbálni egyszerű betadine-t vagy alkoholt sem, tudni fogod, hogy mi használ majd jobban), semmiféle krémet ne kenj bele, ha pedig úgy érzed, hogy valami nem stimmel vele a legjobb próbálkozásaid ellenére sem, beszélj azzal bátran, aki csinálta neked, ők a profik, meg tudják mondani a tutit:)

Én azt mondom, hogy ha tetszik és tényleg szeretnéd, akkor megéri. Azt tudom erre mondani, hogy lesz néhány kellemetlen hónapod, de mindez elmúlik, viszont a végére marad egy mutatós ékszered:)

Viszont könyörögve kérlek, hogy semmiképp ne lövesd. Menj piercerhez, szúrják ki neked, mert úgy eltörhet a porc, ha lövik, hogy esztétikailag lehet, hogy soha nem lesz olyan, mint volt. Ráadásul (ez már szubjektív vélemény), de fúj, a pisztolyban lévő tű nem cserélhető, ellenben az egyszerhasználatos tűvel, az csak a te füledet érinti, aztán megy is a szemétbe.

2020. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de sajnos ki kellett vennem. Több hónap után is ugyanolyan gyulladt volt, mint a legelején, pedig kezeltem rendesen (Tetran krémmel). Ez volt az egyetlen problémás piercingem, a tragus, az orr és a conch piercig gond nélkül begyógyult.
2020. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Évek óta a helixek szerelmese vagyok, nekem is van egy, imádom!

Nekem nagy álmom volt, szóval teljesen megérte.


Nekem egyszer vérzett, mikor először megpróbáltam kicserélni a gyógyfülbevalót karikára.


Már első éjszaka is tudtam aludni azon az oldalamon, egyedül akkor fájt, ha belekaptam.


A gyógyulási folyamat valóban nem 1-2 hónap, de szerintem érdemes kivárni akár fél évet is.

2020. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nagyon régóta szerettem volna helix piercinget de eléggé féltem.

De aztán egy napon eldöntöttem, hogy én akkor is megcsináltatom.

A szúrás nem fájt, de persze nem kellemes érzés. (emberfüggő is)

Nekem 3 hete szúrták és első nap tudtam rajta aludni, szépen mozgott egyedül a maszk és a hajam volt a probléma...mindig beleakadt a piercingbe és az tényleg nem kellemes de az is csak pár pillanatig kellemetlen.

2020. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!