Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminkes lányok azért sminkel...

A sminkes lányok azért sminkelnek mert csúnyák?

Figyelt kérdés
Hiszen aki szép annak nem kell smink. :D

2020. aug. 5. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Van amikor nincs kedvem sminkelni, van amikor szines sminkben van kedvem lenni, van amikor neutralisabb sminkben stb ez hangulatfüggő.

Sok lány szereti csinálni, mint én is, 2020 ban már nem önmagunk elrejtése, make up benne van a nevében kiegészít. A smink kiegészitő mint az ékszerek vagy a ruha darabok összeválogatása, jatszol a szinekel stb.

2020. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem attól mert valaki sminkel nem jelenti azt hogy csúnya
2020. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Alá irom hogy valóban vannak olyan lányok akiknek csak sminkben van önbizalmuk és kisugárzásuk! Valakinek smink nélkül szemóldöke szempillája sincs smink nélkül,és durva aknék stb. Kapásbol tudnék olyan lányokat mondani akik szinte "megváltoznak" ha felkenik a vakolatot magukra amint meg letörlik kicsit visszább vesznek az arcukbol. Tisztelet a kivételnek! Én hétköznap természetesen sminkeltem,maszk miatt most nem sminkelek mert felesleges, majd fogok de nem mindig van kedvem hozzá,plusz én nem szégyenlem az arcom.
2020. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!