Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok segíteni? A revolutio...

Tudnátok segíteni? A revolution paletták jók, és úgy alapból a revolution termékek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek szeretnék egy nagy csomag sminkes összeállítást karácsonyra, csak nemtudom jók e a revolution dolgok.
2020. nov. 23. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem bevált, szépek, jelenleg a highlighter-jüket használom szerintem jó minőség
2020. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Revolution palettákból tapasztalatom szerint jobb minőségűek azok, amiknél négyzet alakúak a festékek, például a Re-Loaded kollekció szerintem nagyon jó lett, gyönyörűen pigmentált és jól kihasználható (newtrals3-t imádom). Amúgy szerintem ár-érték arányban a legtöbb dolog jó tőlük. :)
2020. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj gyorsan rákerestem, nem négyzet, hanem téglalap alakúak, nehogy itt összezavarjak valakit. a lényeg, hogy nem kör. :D
2020. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Aki azt mondja, hogy a Revolution jó, az még nem próbált professzionális terméket. Ebben az árban már inkább L.O.V, vagy Sleek, az sokkal jobb. De az Essence is jobb.
2020. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem rossz a Revolution (bár minden márkának vannak gagyi dolgai, érdemes megvétel előtt mindenről a Krémmánián informálódni), de én az új, Makeup Obsession almárkájukat sokkal jobban szeretem paletta téren.

Jobb a formula, tartósabbak és pigmentáltabbak a színek. Nem mellesleg vegán, és a kis alumínium korongok egy karton tartóban vannak, így még újrahasznosítani is jobb, környezetkímélőbb.

A lényeg, hogy ennyire csodás palettákat ebben a kategóriában ritkán, látok, mint amik a Makeup Obsessionnek vannak.

Olyannyira elfogult lettem, hogy 4 palettám is van tőlük: a “Dream With A Vision”, “Black Is The New Black”, “Ocean Blues” és a “Sweet Like Candy”, pedig színek terén elég válogatós vagyok, csak olyan terméket vagyok hajlandó megvenni, amiben az ÖSSZES színt ki tudom használni magamon.

2020. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kedvenc márkám ezért is jarok a rossmanba!

Eddig egy por puderem meg palettaim vannak tőle de mindet imadom, filces tusa nem vált be de a palettaik igen!

A csoki palettak,flawless decandent, marha jo a csomagolasuk,pigmentaltak,és jol epithetoek nagyon jo! Drogerias aron kapsz jot siman elmegy egy dragabb palettaba amilyeneket ki lehet belőle hozni ajanlani tudom csak!!!!! Palettákban a legjobb.

2020. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Én több Revolution-ös terméket próbáltam már, elég lutri a minőségük. Viszont abban az árkategóriában sokkal jobbat nem fogsz találni (mac. Catrice vagy Essence az, ami még úgy-ahogy, de az is ugyanannyira lutri) Az ajaktermékeik közül eddig az összes szájfény borzalmas volt, amit tőlük próbáltam, a rúzsok okék.

Szemfestékből az összes palettával úgy jártam, hogy 1-2 borzalmas minőségű festék mindegyikben volt, és nem értettem, hogy a többi szín hogy kerülhetett ki ugyanabból a gyárból.

2020. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
krémmánián keress rá arra a bizonyos termékre
2020. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!