Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi sminket engednél meg a...

Mennyi sminket engednél meg a 14 éves lányodnak? Te mennyi sminket használtál ebben a korban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 02:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
17%

Semennyit. 14 évesen semmit se sminkeltem.

Egy 14 éves gyerek ne sminkelje már magát, ráér később.

2021. júl. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%
Alapozó, korrektor, barna szemhéjfesték, szempillaspirál. Ez volt a mindennapi, sajnos nekem szükségem van rá.
2021. júl. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%
A 13 éves lányomnak vettem korrektort és szempillaspiralt. Vannak illatos színezett szájápolói. Ennyi.
2021. júl. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%

Korrektort engedem, alapozót nem. Nem is kell igazából.

Szempillaspirált használ, szerintem ez belefér.

Rúzs helyett szájfény.

2021. júl. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%

A lány adottságaitól is függ ez. Ha szép a bőre akkor elég egy spirál és alapozó helyett egy BB krém pl. Szajfeny tök felesleges. 5 perc és sehol sincs. Szemöldöke ha szép arra max valami zselés állagú kefés formázó elég lehet. A ceruza elvileg koptatja a szemöldökszőrt.


Palettabol is elég egy basic ami barnás árnyalatokat tartalmaz, hogy a szemhéj festést is tudja gyakorolni. Plusz hozzá néhány ecset.


A többi meg iskola függő is. Valahol elnezik máshol meg nem.

A lényeg az összkép, hogy 14 évesen ne 25 evést akarjon játszani, ne legyen maszkhatás és ami a legfontosabb, hogy ne nézzen ki gázul ha sminkben van. Az ízlésesség felé kellene terelni.

2021. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Visszaemlékszem a néha osztálytársnőimre. Némelyik már ennyi idősen keményen tolta magára a vakolatot.

Én nem tartoztam ezek közé még abban az időben.

Még egy kis visszafogott szürkésbarna szemceruzát és a legegyszerűbb szempillaspirált is soknak véltem magamon. Akkoriban ennyi volt nekem a max, esetleg még valami béna Avonos stiftes korrektor, amivel a pattanások utáni sebeket akartam eltűntetni, de sokkal inkább kiemelte őket, mint eltűntette. 😅

A 14 éves gyerekemnek elsősorban a helyes arcápolást szeretném megtanítani, mert nekem anno ezzel kapcsolatban senki nem adott nekem valódi tanácsokat. Pláne ebben a nehéz időszakban, amikor a legtöbb kislánynak problémás a bőre.

Ennyi idősen simán engednék neki már szempillaspirált, szemceruzát, visszafogott tust, ami illeszkedik a szemformájához, szemöldök formázó termékeket, illetve természetes színű, iskola-kompatibilis rúzsokat. Ma már elég jó kis termékek vannak ezen a téren.

2021. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Én 14 évesen kezdtem el sminkelni: szempillaspirált, korrektort és babylips ajakápolót használtam.:D
2021. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Metionin ***** válasza:
59%

Én semennyit, hetedikes voltam, bőven gyereknek éreztem magam. Maximum fellépésekre kentek rám rúzst, mert mindig nagyon halvány, színtelen szám volt. Az osztálytársnőim kenték magukat rendesen de viccesen néztek ki, mert mindegyiknek tök narancs volt a feje a nem megfelelő alapozótól.

Ma egy 14 évesnek engednék korrektort, szempillaspirált, színezett ajakápolót, esetleg szájfényt. Illetve ha a szemöldöke kiegészítésre szorul, akkor azt engedném hogy megcsinálja.

2021. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
78%
14 évesen én szempillaspirált, púdert és szájfényt használtam.
2021. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
Én semennyit, de nem érdekelt, hogy mások mennyit sminkelnek. De látom le leszek pontozva a sárga földig, azt lepontozzák, aki nem sminkelte magát. Elárulnátok, hogy miért is problémás, ha valaki nem sminkeli magát 14 évesen? Nem tol mindenféle szart az érzékeny bőrére?
2021. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!