Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi sminket engednél meg a...

Mennyi sminket engednél meg a 14 éves lányodnak? Te mennyi sminket használtál ebben a korban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 02:35
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem előbb vezessen fel egy alap arcápolási rutint és ha az megvan nyugodtan sminkeljen esti dupla tisztitással a sminket meg elég szépen el lehet távolítani fényvédőt is mindenképp használjon pláne nyáron! Szempilla spirál, tus, halvány természetes szinű szemhéjpaletta, alapozó, púder, szemöldök fixáló gél, korrektor,szájfény,teljesen bele férhet bár suliba tus és szemhéjpúder elmaradhat. És a menyiség a nem mindegy van aki csak 2 terméket használ mégis elég gáz eredmény születhet belőle van aki egy hétköznapi sminknél is használ vagy 10 terméket de mértékel és szépen van eldolgozva. Mindenkinek voltak lesznek smink bakijai abból tanulunk érdemes otthon gyakorolni.
2021. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem talán szempillaspirált és valami korrektor félét használtam. De változnak az idők..
2021. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, 18 éve voltam 14 éves, akkor is már volt, aki sminkelt az osztályunkban. Gimi elsőben még többen. Engem nem engedtek a szüleim, még azt sem, hogy kiszedjem a szemöldököm (rém randa volt, ritkás, de hosszú szálú és formátlan vonalú).

Van egy kislányom, ugyan még pici, de biztosan nem fogom ennyire bekorlátozni. Ízléses határon belül engedni fogom neki 14 évesen a sminket. Egy korrektor szempillaspirállal nem nagy dolog.

2021. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
70%

Talán kicsit kilógok a sorból, mivel rocker/metalos lány voltam 14 évesen már viszonylag sokat sminkeltem. Szemhéjtus, szemfesték, sötét bordó rúzs, stb.

Persze manapság már nem ilyen a stílusom, de azért elég szabad felfogással állok hozzá az ilyesmihez.

Ami nem tesz rosszat a bőrének azt nyugodtan használhatja. Ezenkívül a kevesebb néha több elv alapján elmagyaráztam neki, hogy nem kell fél kiló vakolat, sőt, kifejezetten hülyén néz ki.

Korrektort használ és szempilla spirált is néha, néha szokott BB krémet használni, és ha valami esemény van (karácsony, iskolai buli stb) akkor szemhéjfesték, szájfény. Szereti a csillogós dolgokat, igazából most abban az időszakban van amikor már próbálom az ízlésességre és kifinomultabb sminkelésre is tanítani..

2021. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
39%

En 14 evesen csak szempillaspiralt hasznaltam. Semmi mast. A lanyomnak sem engedek tobbet egy szempillaspiralnal es egy kis korrektornal.

( bocsi,hogy nincs ekezet, Amerikaban elunk :( )

2021. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
70%

Én 14 évesen csak korrektort használtam meg színezett Labellót... szerettem volna picit többet, de nem mertem anyukámat megkérni, mert kb. mindent tiltott, amit akartam... a korrektort is ő adta, én meg örültem neki, meg Labello / ajakápoló miatt is unszolt, és akkor már színezettet választottam.


Sztem 14 évesen nem kell túlzásba vinni. Én nem szívesen engedném az alapozót - ha olyan rossz a bőre, inkább kozmetikushoz vinném. Engednék neki szempillaspirált, korrektort, púdert; ha nem egyenletes / szép a szemöldöke, arra vmit (attól függően, milyen téren kell a szemöldökére valami, szemöldökceruzát vagy spirált), szájfényt... pici halványrózsaszín/barack pirosítót, ha kell... alkalmakra meg mondjuk egy sötétebb szemceruzát.

2021. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
79%
Mivel imádok sminkelni ezért gyakran kisminkelem a 14 éves lányomat, már egész kicsi kora óta. :) Illetve megtanítottam és mostmár ő is ügyes benne. De egyelőre ezt csak itthon élheti ki (meg nagyon-nagyon ritkán, pl. egy nyaraláson, vagy karácsonykor), iskolába nem engedem neki, hogy szempillaspirálnál és egy nagyon finom árnyalatú rúzs/színezett labello vagy szájfénynél többet használjon. A körmét is csak nyáron festhette eddig, habár idén ősztől már az iskolába is engedem (már ha lesz iskola. mikor itthoni iskola volt, ráhagytam az ilyesmit hogy ne unatkozzon annyira). Korrektorra szerencsére csak ritkán van szükség, nagy figyelmet fordítunk a bőrápolásra is.
2021. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!