Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi sminket engednél meg a...

Mennyi sminket engednél meg a 14 éves lányodnak? Te mennyi sminket használtál ebben a korban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 02:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
88%

13-14 voltam,amikor a csillám divatba jött. Volt szájfényem, ha sulidiszkó volt,csillamos szemhéjfestékkel sminkelt ki a tesóm,plusz színes spirál. Körömlakk.

Suliban csak spirál meg szolidabb szájfény.

2021. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
31%

Alapozó, szájfény (szolidabb), szemceruza, szempilla spirál. Buliban, nyaraláskor ezek teljesen jók, vagy egy délutáni sétához, de suliban ulta gáz, aki nagyon kifestve jelenik meg. Egy kis alapozó még elmegy, de a többi már szerintem sok.

16L

2021. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
23%
14 évesen csak szempillaspirált használtam mert szőke a szempillám és zavart hogy mindenki azt mondja hogy nincs. Nem hiszem hogy egy mostani 14 évesnek többre lenne szüksége. Már ha egyáltalán van. A nem megfelelő sminktermék tönkreteszi a bőrt, öregíti és sokkal pattanásosabb lehet utána. De ez csak az én véleményem, 😀
2021. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
23-as ez a ráncosodás meg hogy hamarabb öregszik a bőr mizéria, amivel riogatják a kislányokat hogy kerúljék a sminket, és eszükbe se jusson magukra kenni. Elmondanám hogy a káros UVB/UVA sugaraknak köszönheted a bőrákot, a ráncokat, a májfoltokat, a hiperpigmentációt, nem lesz sokkal pattanásosabb ha nap végén eltávolítja. Inkább a fényvédelem hiányával riogassátok a lányokat ugyanis attól lesznek nagyrészt ráncosak no meg nyilván emellett genetika és életvitel.
2021. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 24-esnek. A szolizás, napozás nem gond, csak a smink...az ilyen emberek kicsit utána nézhetnének a dolgoknak. A napsugárzás okozza a ráncokat, a pigmentfoltokat,nem a smink.
2021. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
40%

Úgy szeretem az ilyen kommentelőket akik azért lepontozzák a másikat mert nem egyezik a véleményük... Nem mondtam azt hogy csak a smink teszi tönkre a bőrt, csak a nem megfelelő használatáról beszéltem...

Az meg egyéni vélemény hogy ki mit engedné a gyerekének. Az a baj hogy a mai 14 évesek kicsit kezdenek túlnőni a szülőkön mert nem azt a nevelést kapják amit kellene.

Szerintem egy 14 éves gyerek nem kell hogy sminkelje magát, ugyanúgy nem kellene hogy éjszakába nyúlóan kint maradjon az utcán. Aztán amikor jön a hír hogy megerőszakolták vagy eltűnt és keresik akkor jön a sok "aggódó" szülő....

2021. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 26-os én 13 évesen festettem a hajam és sminkeltem magam azóta lenövesztettem a hajam, mindig sminkelek 19 leszek, és még nem voltam megerőszakolva, elrabolva, nem maradtam este az utcán, és nem égtem ki, nem nőttem fel most is még gyereknek tartom magam. Ez hobbi szenvedély ahol folyamatosan javítok ami rosszul megy, és érdekes folyamat mennyit tudok javítani. És az anyám igenis jól nevelt, csak nem illik külső alapján itélkezni, lehet hogy a nulla sminket viselt lány sokkal több férfivel volt dolga mint 5 nőnek egész életében, és az a lány aki talpig smink van sose nyúltak hozzá. Ez nem külső kérdése, szánalmasok az ilyen maradi emberek, viselkedést kéne elitélni nem azt hogy kit bélyegezzünk meg mert a kislánya sminkel.
2021. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
85%

Megfelelő arcápolás mellett a smink egyáltalán nem befolyásolja a bőr öregedését és a ráncosodást.

Persze, a sok kínaiban megvásárolt 200 Ft-os kritikán aluli sz@r valóban, mert annak még az összetevőit sem ismered, a patkányméregtől elkezdve az emberi vizeletig bármi lehet bennük, de a bevizsgált, drogériában megvásárolható termékekkel semmi baj nincs.

A bőr ráncosodása egyrészt genetika, másrészt a rossz életvitel, táplálkozás, betegségek hatása, a fényvédelem kihagyása, a nem megfelelő arcápolás, a szolárium, a bőr számára kifejezetten kártékony termékek használata, mint a bőrradír, - ami mikrosérüléseket okoz a bőrön, hiába volt évekig hatalmas trend belőle - ezek valóban öregítenek hosszútávon.

2021. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
22%
28-as xDdddddd "patkányméreg és emberi vizelet" én drogériás sminkeket használok évek óta de egyszer én is kipróbáltam kínaiból vásárolt sminket és nem rohadt le a böröm és elárulom annak is meglehet nézni az összetevő listáját.
2021. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
86%

#29: Egy kínaiban kapható hamis Kylie Cosmetics rúzs összetevőit hol nézed meg?

Mert a rajta lévő összetevőlistát is az eredetiről másolják le.

Hogy valójában miből készült, csak bevizsgálással lehet megállapítani.

És ilyen alkalmakkor… épp elég meglepő, egyáltalán nem kozmetikai termékbe való finomságot találnak.

2021. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!