Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Westendben piercing szúrásko...

A Westendben piercing szúráskor használnak érzéstelenítőt? Illetve, mik a vélemények róla úgy összességében?

Figyelt kérdés

Máshol szúrattam daith piercinget, ez volt számomra az első porcba. Nem tudom, szokás-e érzésteleníteni, néhol azt olvastam igen, máshol azt, hogy nem, mindenesetre nélküle nekem megdöbbentően fájdalmas volt. :D

A westendben szeretnék Tragust és Helixet, és érdekelnének a tapasztalataitok. Hogy dolgoznak, elégedettek voltatok-e a végeredménnyel?

Illetve persze, hogy hasznalnak-e érzéstelenìtőt? Ha nem, akkor a következő alkalomra felkészülök lélekben. :DD


Előre is köszii:))



2021. nov. 24. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktak. De ha szépen kéred és van nálunk talán befújják a területet lidokainnal
2021. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Vehetsz a gyogyszertarban lidokainos kremet vagy sprayt.

En ott csinaltattam helixet meg 6 eve, 1 pillanat volt az egesz. Viszont tetrant mindenkeppen vegyel es azzal kezeld h ne gyulladjon be

2021. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
31%
Én úgy tudom: csak simán bőrre fújva nem érzéstelenít a Lidokain.
2021. nov. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
nekem amikor szúrták a fülembe a pct, vmivel lefújta előtte a srác, és úgy nem is fájt. nem westendben csinálták, egy vidéki városban egy tetováló
2021. nov. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tetrán kenőcsöm van! Használtam a daith-re is, szerencsére nem gyulladt be. :)

Köszönöm a válaszaitokat!

2021. nov. 25. 09:03
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Megdöbbentő, hogy fáj? Hát ez aranyos :D igen, a piercing szúrás fáj...de ez vele jár.
2021. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, megdöbbentem, mert néztem előtte videót, amiben a csajszi rezzenéstelen arccal ülte végig az egészet. :D Nyilván készültem fájdalomra, de mentem nagy nyugodtan, hogy pff hát ez nekem majd meg se kottyan azt bamm :DD
2021. nov. 25. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször csináltattam ott piercinget, de soha sem érzéstelenítették.
2021. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma megcsináltattam, és kellemes csalódás volt, mert annak ellenére, hogy valóban nem érzestelenítettek, szinte alig éreztem. :)
2021. nov. 27. 17:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt a pár pillanatot simán ki lehet bírni.Inkább a gyógyulás szokott kellemetlenebb érzés lenni,nem maga a szúrás.Amúgy szerintem a legtöbb szalonban nem használnak érzéstelenítőt,max ha kéri az ember.Viszont azzal is,hogy hasson várni kellene pár percet,annyiból meg már meg van maga a szúrás is.
2021. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!