Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miből áll egy alap sminkészlet?

Miből áll egy alap sminkészlet?

Figyelt kérdés
A bőrápolás azt nagyon megszerettem,de sminkelni nem tudok. Lehet gyerekesen hangzik, de szeretnék tetszeni egy fiúnak és egy kis smink sokat dobna.
2022. szept. 20. 18:23
 1/5 A kérdező kommentje:
A korom az lemaradt, 25/L.
2022. szept. 20. 18:24
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Szájfény, rúzs, púder, szempillaspirál, szemceruza,
2022. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Sztem szempillaspirál szájfény alapozó korrektor pirosító púder és ennyi (alapozó korrektor azért mert igaziból az az egész alap de ha csak valami naagggyonn minimálisat akarsz akkor elhagyhatóak.
2022. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapozó, korrektor, púder (ezek csak akkor, ha nem olyan szép a bőröd), szempillaspirál, szemceruza, szájfény/halvány rúzs, esetleg pirosító, szemhéjpúder.


Valamiért azt érzem, hogy túlzásba estem. Nagy sminkelős vagyok, nekem ezeknek a sokszorosa van, szóval ami nálam alap, az másnál báli smink. Ezt nézd el nekem légyszi. :D

2022. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon attól függ, hogy milyen az arcod, min akarsz javítani/mit akarsz kiemelni. Én pl. nem használok alapozót, csak korrektort (főleg a szemem környékére, mert állandóan sötét karikás), viszont teljesen alap a szempillaspirál és a szemöldökceruza+szemöldökpor, mert irtó gyatra a szemöldököm. Ezenkívül púdert használok, mert azzal fixálom a korrektort, és kenhető pirosítót orcára + szemhéjra.

Ha egyel extrásabb akarok lenni, akkor fekete szemceruza a felső vízvonalra, és fehér szemceruza az alsóra (ez optikailag kinyitja, nagyobbítja a szemet).

Ennél extrásabb, ha szemhéjpúdert és rúzst használok. De ha olyan kedvem van, szemhéjpúder helyett tust.

2022. szept. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!