Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiak és nők! Mi a véleménye...

Férfiak és nők! Mi a véleményetek a mostanában divatos “sleek”,azaz zselézett copfokról, kontyokról?

Figyelt kérdés
Szerintem eszméletlen jól néznek ki, kiemelik az arcformát. Vetekedhet egy rendes copfal/kiengedett hajjal?

febr. 8. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy zselézett copf?
febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, de nekem némelyiken valahogy olyan zsíros hatása van. (Rákerestem a googlen mert fogalmam sem volt, hogy mi ez.)

Én mondjuk biztos nem zselézgetném a hajam, amúgyis utálom mosni, mert nagyon hosszú.

febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, sokat hordom mivel szar időben esélye sincs a hajamnak normálisan kinézni 2 percnél tovább. Meg amúgy is szeretem békén hagyni hogy minél egészségesebb maradjon
febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindig ez volt a mumus. Soha nem értettem sztároknál sem, hogy miért nyalják le a hajukat. Senkinek nem áll jól.
febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Az arcforma kiemelésére a tövig lenyírt, kopasz "frizura" a tökéletes (nőkre gondolok). Számomra az a legizgalmasabb, semmilyen más hajviselet nem vetekedhet vele.
febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapvetően nem tetszik, de van, akin jól áll. Én nem próbáltam, de biztos vagyok benne, hogy idiótán néznék ki totál lelapított, lezselézett hajjal és zsíros hatása lenne.
febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem béna, mintha zsíros lenne a haj.
febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez a tipik szopott gombóc.
febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oh hát úgy látom akkor nincs olyan nagy sikere viszont szar időben tényleg praktikus… nem mindenkinek van tőle szopott gombóc feje
febr. 9. 00:16
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

De. Ha felkötöd a hajad, akárhogy, fonás, lófarok, messy bun, ha kicsit belemarkolsz a hajadba és pár szál eláll, eszméletlen lágyak lesznek tőle a vonásaid.


Tudom, hogy ma a maszkulinabb vonások vannak divatban a nők közt is, nem értem, miért. Én nem akarok fiúsan kinézni.

febr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!