Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiak és nők! Mi a véleménye...

Férfiak és nők! Mi a véleményetek a mostanában divatos “sleek”,azaz zselézett copfokról, kontyokról?

Figyelt kérdés
Szerintem eszméletlen jól néznek ki, kiemelik az arcformát. Vetekedhet egy rendes copfal/kiengedett hajjal?

febr. 8. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
És az miért gond ha valaki nem akar eszméletlen lágyan és nőiesen kinézni? Elhisszük hogy te csak úgy érzed jól magad, másoknak ez nem feltétlenül kritérium az önbizalomhoz. Bár nem is igazán értem, akinek nincs alapból maszkulin arcberendezése ettől a hajstílustól sem lesz az.
febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem "kritérium az önbizalomhoz", mester, csak nem értem, manapság miért akar mindenki direkt öregen/csúnyán kinézni.
febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Lehet alkalmi frizura is és lehet sportos öltözékhez, hétköznapora is elkészíteni. Végül is ez egy szoros copf vagy konty. Lényege, hogy a babahajak ne álljanak ki.
febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
bizonyos esetekben el tudom képzelni, pl balett-táncosoknak szokott hasonló haja lenni v katonaságban szolgáló nőknek, de a legtöbb kép amit láttam nekem nagyon nem tetszik túlságosan műanyaghatású vagy zsírosnak néz ki
febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!