Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hófehér bőrre tudtok ajánlani...

Hófehér bőrre tudtok ajánlani alapozót?

Figyelt kérdés
Nagyon világos, hófehér bőröm van. Eddig minden alapozó sötétnek bizonyult meg sárgának... Tudnátok ajánlani vmi tényleg világosat? Lehetőleg középárkategóriásat. Maybelline Affinitone legvilágosabbját néztem, valaki használta már, akinek fehér a bőre?
2010. dec. 26. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem ugyanez van:( fényérzékenység.. világos bőr:(

Sok mindent kipróbáltam, aztán rátaláltam az Oriflames alapozókra. Ezek tényleg nagyon világosak, van köztük 1-2ezer forintért is.tényleg nagyon jók, természetes hatásúak, és ami a legfontosabb: nem foltos. Barátnőm Avonos alapozót használ az ő bőre is nagyon világos, még lehet világosabb mint az enyém.:)

2010. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Avonos alapozókból már 3 félét próbáltam, mindegyik sárga volt nekem, de azért köszi a választ! Oriflam-est én is néztem, csak így találomra, hátha jó alapon nem szeretnék rendelni... De talán elmegyek és megnézem élőben az oriflame centrumban.
2010. dec. 28. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!