Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű körömlakkot...

Milyen színű körömlakkot használsz? (= körömlakk vagy műköröm? Szrinted melyik jobb?

Figyelt kérdés
a kilakkozott köröm mindenkinek jól áll? (lányoknál..) mármint na értitek.. =D
2011. jún. 4. 10:41
1 2
 11/12 x.wicaa.x ***** válasza:
Szerintem a kilakkozott köröm mindenkinek jól áll, és ahogy előttem is elmondták, inkább az számít, hogy jól válaszd meg a színt. Én a legjobban a fekete körömlakkot szeretem, mert az mindenhez illik.:) A sulinkba viszont nem lehet erősen sminkelni, körmöt- és hajat festeni. Szóval ha suliban vagyok, inkább nem ellenkezek és átfestem egy sima átlátszóval a körmöm, vagy esetleg franciára festem :) A műköröm nekem egyáltalán nem tetszik, volt idő(kb. 2 éve), amikor nagyon szerettem volna, de szerencsére lebeszéltek. Szerintem fölösleges pénzkidobás, nincs szükségem rá, szép a körmöm.:)
2011. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 x.wicaa.x ***** válasza:
*lebeszéltek róla
2011. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!