Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a fültágítás?

Mennyire fáj a fültágítás?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság. És ha már írsz,írd le a véleményed róla,hogy neked van-e,ha igen milyen,és csináltatnál-e?
2009. márc. 19. 15:07
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:

én most tágítom:) fogpiszkálóval kezdtem amit nem kellett volna mivel az szálkás:S de azt túléltem, most fülpiszkáló van benne és nem igazán fáj:) jó egy kicsit vérzik, meg egy picit gennyes de ez csak az miatt van h gyorsan tágítottam:S:) 4mmre fogom most aztán nem tudom mekkora lesz később:)

14/L

2012. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
nekem az az érdekes hogy egyáltalán nem fájt...:D most 10-es, 6-osig vettem csigát aztán 7mm-es szívószál aztán ilyen mekis kék szívószál ami 8-as, majd 9es tágesz, aztán most 10es.... de már vettem egy 16-os neonzöld tágeszt is, de már kitaláltam hogy mivel fogom akkorára kitágítani a fülem.. hegyes körömlakkkupakkal..:D
2012. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

én naponta 1 mm-vel nagyobbat tettem be mindig és egyáltalán nem fájt. most 8 milis a fülem, de amint betöltöm a 18-at akkor 15-ösre tágítom. (ugyanis anyám kb hisztirohamot kapott mikor meglátta a 8-as tágítót a fülemben úgyhogy csak akkor teszem be ha anyám nem lát, helyette mindig egy általam összerakott fülbevalónak kinéző tárgyat teszek bele amitől nem húzódik vissza.)


ja egyébként meg ha ki is tágítod mondjuk 20 milisre akkor is vissza tudod húzatni csak akarni kell. nem kell hozzá semmilyen műtét, ha fogod és belül a füledet végig karcolod hogy egy kicsit kisebesedjen akkor akár a 60 milis tágítót is vissza lehet hozni fülbevaló méretűre. van ismerősöm aki 40-esről simán vissza húzta a fülét úgyhogy ennyit a fültágítóról és az életen át tartó "fityegésről".


azoknak meg akik okádnak attól hogy átlátnak a fülön, elmondom nem minden tágítón lehet átlátni. létezik csiga, tüske és korong is. szóval nem a fültágítótól undorodtok hanem a fültágító alagút látványától.



17/F

2012. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon fáj. Egy minimális fájdalom van, de az élvezhető... legalábbis számomra. Mind a 2 fülembe van tággító a balban 30-as a jobban még csak 25-ös. Több fajta ékszerem van: csiga, szilikon gyűrű, orvosi acél gyűrű és egy 30-as fa gyűrű amibe mauri minták vannak. Én saját magamnak tágítottam: fülpiszkálóval, szívószállal, tolbetéttel, tollakkal és szikszallagal.(ha nem találtam kellő méretű tárgyat az előtőre tekertem szikszallagot hogy vastagabb legyen...)
2013. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
84%
most komolyan ilyen 4 mm-ek fájnak?:DDDDdddd én 3-assal kezdtem, pont most raktam be a 18 helyett a 20-at. Na ez fáj, múlthéten raktam bele először a 20-ast, de felrepedt afülem gennyes véres volt, de most újrapróbáltam. Olyan érzés mintha felgyújtottam volna a fülem. Fáj, de ha tényleg szeretnéd megéri. A tetoválás meg a piercing ugyanez. Mondjuk a 3 közül nekem a fültágítás fájt a legjobban eddig.
2014. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
Hali! Hát én most kezdtem 3 napja, és eddig csak sima fülbevalóm volt, egyből egy kb 2mm-es tágítót tettem bele (házi fajtát, nem is tudom h miből szedtem kixdd csak lemértem, látom 2mm körüli, akkor fertőtlenítés és mehet is a fülbe) és egyáltalán nem fájt. Igaz, eltartott 1-2 percig mire haverom áttuszkolta a fülemen de még az sem fájt, ami eléggé meglepett mert teljes erőből nyomta a fülembe, és szinte semmit sem éreztem. Kb fél óráig sajgott, az után semmit nem éreztem csak mikor forgattam, meg mostam, akkor minimálisan fájt de kibírható volt. Tegnap tettem bele 3mm körülit, kicsit vérzett úgy 1 percig mikor beletettük, de ezis sajgott egy órácskáig és azóta semmi, csak ha forgatom a tágítót, vagy nyomom a fülem, de nem vészes. Csak hát ugye fertőtleníteni kell, meg takarítani a füled, mert gennyedzik :D Én 15mm körül fogok megállni, 17/F
2014. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Üdv! Én kb 1,5 hónapja kezdtem el a fültágítást és hát most 8mm-nél tartok, és eddig nem fájt, csak akkor mikor cseréltem nagyobbra, akkor elég rossz szerintem, de én alap nem annyira bírom a fájdalmat :D Én 16mm-t szeretnék elérni, csak hát most nemtudom mit tegyek bele ami 9mm:D
2014. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:

Nekem kb 5-6 millis egy ideje mivel nincs mivel tovább tágítanom de kb 10-12-ig vagy 14-ig szeretném tágítani.

Én nagyon szeretem,de egyelőre nem nagyon tervezem mindkét fülem kitágítani.

2017. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem az itt olvasott tanácsokat veszik a kölykök alapul tágításkor, mert szörnyen buta tippeket írtak. Így csak elszúrjátok a fületeket. Érdeklődjetek piercernél a helyes technikáról.
2021. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Elsonek 1,6-os fültágító alagutat tettem bele. Simán át ment a fülbevaló lyukon. Aztan 2 , aztán 2,5 most 3 mm es fültágító alagut van benne. 1 hetente cseréltem( cserélem). Inkább lassan de, nem anyira fáj "elájuljak". Elöttem írtak mindenféle használati eszközt. Én azért teszem az algutat nem kell félnem hogy kiesik mert csavaros. Vagy elkapjak mindenféle pálcikátol valamit. Láttam olyat is hogy nem aksrnak rá pénzt költeni most valamit valmiért. És nem is vészesen drága 500 ft db áron rendelem. Orvosi acél... Véleményem szerint ha nekem nem tetszene nem csinálnám. Láttam elöző komentet 70 évesen hogy fog kinézni stb,stb.. hat nekem 70 évesen is fültágító lesz a fülembe. Ez olyan mint a tetoválás...
2022. okt. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!