Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez lehetséges? Rágtam a...

Ez lehetséges? Rágtam a körmöm és csúnya az alakja, de nem szeretnék műkörmöt. :/

Figyelt kérdés
A rágott körmömre szeretnék egy olyan megoldást, amitől szép formája lesz megint a körmömnek. Már leszoktam a rágásról, de hiába vártam, nem nagyon jött helyre. Nem a hosszúságát szeretném növelni, hanem az alakját hosszabbítani, tehát nem a fehér részt, hanem a beljebb lévőt. (Remélem értitek). Ja és nem műkörömre gondoltam! Tudtok segíteni?
2011. júl. 8. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

velem is ugyan ez volt. Óvodás korom óta rágtam, 13 évesen abbahagytam, mert borzasztó csúnya volt. Megnövesztettem, de mindig letört. Utána mindig reszelgettem, kenegettem körömerősítővel, kéz és körömápolóval, és most 15 és fél évesen szép hosszú, egészséges körmeim vannak. Nem csak a fehér része, a rózsaszín is sokat nőtt.

Igazából mást nem nagyon lehetne. Ne tegyél fel műkörmöt, és ne is fesd be csak az erősítővel. Utána pedig nagyon szép lesz.

Sok sikert!

2011. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én 7-8 évesen hagytam abba, és most 14 éves vagyok, az elmúlt egy évben már egész rendben volt, de még a mutató mindig nem a legjobb.

A körömre fölnövő bőr letologatása minden kézmosás után, a köröm szélét megreszelni, hogy hosszúkásabb hatást keltsen. De csak finoman!

2011. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Anyukám műkörmös, 15 éves vagyok, és még sose volt műkörmöm. Nagyon meggyengíti a körmöt, nem éri meg.
2011. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!