Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan beszéljem rá az anyukám...

Hogyan beszéljem rá az anyukámat a sminkre?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Lehet hogy még nem kéne sminkelnem magam de már szeretném. Az osztályomban már minden lány sminkeli magát

1-2,valaki 3 éve csak én nem . Sokszor rosszul érzem magam

emiatt ( hiszen mindenki szebb sminkben). Kérlek segítsetek!!!!!!!!!!


2012. jún. 24. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:

szebbek? egy átlag 14 éves sminkje túltesz az ukrán kur_vákon is...


tragikomikus...

2012. jún. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mondd el anyukádnak ugyanezt...hogy rosszul érzed magad amiért mindenki sminkel,csak te nem...mondd el,hogy nem akarsz egy kirakati baba lenni és konkrétan vakolatszerűen felpakolni az alapozót/púdert,nemakarsz túlzásba esni...

amúgy azt ajánlom hétköznapokra inkább csak szempillaspirált használj+ha szükséges korrektort, ha nagyon szeretnéd akkor nagyon kevés(!) púdert(nyáron szerintem az alapozó felejtős)

és ha ezzel (^) egyetértesz,mondd el azt is,hogy csak ezeket használnád

2012. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi,

én is csak egy kis púderre és egy kis korrektorra gondoltam,meg egy icipici szempillaspirálra!!!

az osztálytársaim tényleg elég kur_an néznek ki!!

ÉN NEM AKAROK ILYEN LENNI!!!!!!!!!!!!

2012. jún. 24. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
az ukrán lányok is csak egy kis alapozót, púdert, meg szempillaspirált használnak... :D:D:D:D
2012. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De jó neked hogy ennyire tudod.....

Netán te is az vagy???

Nem azért kérdeztem hogy sértegess....

Nem kötelező válaszolni a kérdésre, főleg ha ilyen bunkó vagy!!!

2012. jún. 24. 20:38
 6/10 DDD97 ***** válasza:
Sminkeld ki magad szépen, majd menj oda hozzá., és kérdezd meg, hogy tetszik neki..
2012. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Púder, kollektor, szempillaspirál. Mind olyan dolgok, amik teljesen feleslegesek és semmivel se leszel tőlük szebb. Főleg nem 14 évesen. Mert lehet, hogy egy 30-40 évesnek már kell, hogy eltűntesse az arcán lévő hibákat, de 14 évesen szerintem neked is nagyon szép az arcod.
2012. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Használj inkább joghurtos, gyümölcsös pakolást, amitől puha és hibátlan arcod lesz és szépíti a bőrt. Nagyobb sikert érsz el vele, mint a vakolattal! :D
2012. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én eleinte szolidan kisminkeltem magam, és vártam anyum reakcióját. Az első ez volt: "de szép vagy!" (szülők... :D) Persze én nem a suli, meg mások miatt csinálta, csak így egy fokkal jobban éreztem magam, picit visszatért az önbizalmam. Egyébként anyukád sminkeli magát? Mert akkor próbálkozhatnál, hogy ő milyen szép sminkelve, biztos neked is jól állna, vagy próbálja ki ő is, hogy nem sminkeli magát...

16/L

2012. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem is mond el neki, hogy emiatt rosszul érzed magad, és csak nagyon kicsi sminket használnál és ettől az önvizelmad is nő-ez minidg bejön;D- (legalábbis nekem így volt) sztem csak akkor használj korrektort h angyon karikásak a szemeid avgy ha egyik nap pl nem aludtad ki magad és hát nem néz ki túl jól az a két táska a szemed alatt...púder teljesen feleslege sztem inkább piroítót használj és ha vannak bőrhibáid arra lehet kapni olyan szárító korrrektort am még józ is tesz neki... én a szem ceruzát ajánlom mert két mozdulat és nagyon sokat dob a szemeden..a spirál sztem nem olyan fontos, de az sem árt, meg talán szájfny, és ha így csinálod talán jobban elfogadja, de ha sminkelni fogod magad soha nem felejtsd el este lemosni, nagyon fonots!(:
2012. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!