Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire sminkelhetem magam?

Mennyire sminkelhetem magam?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. A velem egykorú osztálytársaim, ismerőseim, púdert-szempillaspirált,szájfényt-szempilla göndörítőt használnak. Ezt túlzásnak tartom.. Meddig/mennyi egészséges sminkből? Én szempillaspirált szoktam használni, néha korrektort mert örökölten karikásak a szemeim, és pattanásos vagyok.

2012. szept. 22. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Igaz , hogy én is sminkeltem magam 12 évesen (felül szempillaspirál és csak ha durván pattanásos voltam korrektor) és , hogy most csak 13 vagyok de én tényleg sehogy sem néznék ki nélküle. Viszont sok ismerősöm van aki smink nélkül szebb mint vele úgyhogy szerintem még ráérsz a sminkeléssel de ha nagyon szeretnéd akkor szerintem csak szempillaspirált és szájfényt használj és ha pattanásos vagy akkor NÉHA tényleg csak néha , hogy ne csúfítsd el a bőröd korrektor/alapozó.

13/L

2012. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
14 éves vagyok, és nem sminkelem magam, csak korrektor, de azt is pár hete kezdtem. Én is így vagyok vele, hogy minden osztálytársam sminkeli magát, de én leszarom, mert gondolj bele, hogy naponta felvakolod magad, és egyszer valami miatt reggel nem lesz rá időd, és teljesen smink nélkül mész be, az hatalmas pofára esés... A barátnőm is szemhéj tussal vastagon kihúzza a szemét, aztán egyik reggel nem csinálta meg, és aznap olyan furcsán, üresen nézett ki az arca.. Nem éri meg:)
2012. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem suliba sminkelni nem kell magad de korrektort azt használhatsz. Amúgy meg ha elmész a barátnőkkel sétálni/sulibuliba vagy ilyesmikre akkor nyugodtan kisminkelheted magad :)
2013. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!