Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves vagyok. Kb hány...

14 éves vagyok. Kb hány sminkcuccom kéne h. legyen és mik? Nem szoktam sűrűn sminkelni magam meg nem is alapozom az arcom csak kb milyen sminkcuccom kéne h. legyen. A választ előre is kösszi.

Figyelt kérdés
Am amugy nem feltétlen venném meg azt a terméket csak szeretném a véleményeteket kérni hogy milyen cuccokat érdemes venni ami úgymond fontos.

2012. okt. 21. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen egy szempillaspirálom volt meg egy igen halvány színű rúzsom. Anyám cuccait dézsmáltam :)
2012. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá szükséged, nem csúnya a bőröd, akkor semennyi és semmilyen.

Csak roncsolja a bőrt.

2012. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. okt. 21. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:

szempillaspirál, szemceruza, szájfény:) ennyi elég hétköznapra.

Alkalmakra pedig szerintem felkenhetsz egy kis alapozót, de csak ha szükség van rá. Nem kell túlzásba vinni, de azért ezek alapcuccok egy nő táskájában:)

2012. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál, ajakápoló, esetleg valamilyen színezett hidratáló, ha szükséged van rá.
2012. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Spirál, egy ceruza, szájfény és szerintem ennyi. (meg néhány körömlakk)

Nekem nemigazán volt több ilyen korban, meg nem is kell :)

2012. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem spirál, szemceruza és átlátszó szájfény/színezett hidratáló volt a napi sminkem (mondjuk most se sokkal több :D). Esetleg még vehetsz egy korrektort a bőrhibákra, és ennyi.
2012. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csenge88 válasza:
arclemosó....akár sminkelsz akár nem
2012. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a szemceruzával csak az a baj, hogy nem bírja a szemem...
2012. dec. 15. 16:27
 10/10 Betti56 válasza:

Több mint valószínű, hogy elkéstem, de csak most találtam meg a kérdést.

Azért leírom, hogy mik vannak az én sminkescuccaim között.

Nos: szempillaspirálból kettő, szemceruza, szemhéjtus, alapozó, púder, szemhéjfestékeim is vannak, pár szájfény,ecsetkészlet és kb 20 körömlakk.

ezek közül nem mindent használok nap mint nap.

általában egy picit lealapozom az arcomat és szempillaspirálozok. a körmömet átlátszó körömerősítő körömlakkal festem, mert állandóan törik.

13/L

2014. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!