Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor kezdjem el magam sminkel...

Höri börike kérdése:

Mikor kezdjem el magam sminkelni? 12 éves vagyok . Sminkelésen azt értem hogy pirosító alapozó spirál sz. Fény

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem amíg szép a bőröd, addig abszolut felesleges az alapozó. Ha már pattanásosodsz, akkor meg még károsan is lehet, eltömíti a pórusaid, újabb pattikat okozva...inkább azt a pénzt havonta-kéthavonta egy jó kozmetikusra költsd! szájfényt én nem ajánlom, nekem begyulladtak tőle a mitesszerek a szám szélén... mindig úgy néztem ki, mintha herpeszem lenne:S ezeréve leszoktam róla, csak ajakápolót használok (ezekből is van olyan fajta, amelyik szép fényt ad). Spiráltól nem hiszem,hogy lenne bajod, de ennyi idősen szerintem teljesen felesleges.
2012. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
* káros, nem károsan
2012. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
azért ez nagyon függ attól is hogy milyen az arcbőröd. pl ha nagyon pattanásos vagy akkor azt mondom hogy akkor használhatnál olyan dolgokat amik azt eltüntetik, de ha szép selymes a bőröd akkor semmi értelme még ha 18 is vagy mert a smink arra van hogy eltüntesse a bőrhibákat.. én nekem elég sz-r arcbőröm van és épp ezért akarok Garnieres BB krémet. néha rakok korrektort és egy kis szempillaspriált magamra de csak ennyit. :) 12/L
2012. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ráérsz még vele.elég ha csak kiemeled a szempilládat. ez alatt értem hogy ne műszempillahssatású csomós spirált válassz hanem barnát mert és ne tegyél fel sok réteget legyen minél természetesebb. a pirosító amúgy sem illik ilyen fiatalokhoz még 15-16 éves korban sem használ a lányok többsége pirosítót azt majd inkább felnőttkorban. alapozó:szerintem undorító amikor ilyen fiatal lányokon messziről ki lehet szúrni az alapozót. minek?? ha problémás a bőrőd kezeltesd,elég rá korrektor az alapozó már túl sok lenne. szájfény sem illik szerintem hozzád,inkább egy enyhe fényű ajakápoló.szemhéjpúde szemveruza kizárt.
2013. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
12 évesen én szájfényt és szempillaspirált használtam de csak hétvégén stb suliba soha. Majd ha 15-16 éves leszel akkor már lehet alapozó és pirosító (ami szerintem amugy tök fölösleges) és kb. ekkor kezdheted el suliban is festeni magad. legalábbis szerintem...(de vannak olyan sulik ahol a 18 éves lányokkal is leszedetik a sminket) szoval nézz körbe a sulidban, hogy mik a szokások kik azok akik festik magukat, hogyan stb. Esetleg ha van nagyobb barátnőd pl. 8.-os akkor kérdezheted tőle is ezt (ő talán jobban tisztában van azzal, hogy a te sulidban mik a szokások ilyen téren)
2013. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!